Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone
Anglie

Anglie

Kriket a čaj o páté jsou tu staletou tradicí. Temže vás provede historií a okouzlí okolní krajinou.

Kriket a čaj o páté jsou tu staletou tradicí. Temže vás provede historií a okouzlí okolní krajinou.

  • Temže

    Temže

    Řeka králů protékající jižní Anglií, která spojuje Londýn se Severním mořem. Plavba tady vás uchvátí významnými pamětihodnostmi, ale také roztomilými vesničkami, ve kterých poznáte skutečný anglický venkov.

  • Stone

    Stone

    Stone Základna v městečku Stone se stála výborným výchozím bodem pro prozkoumávání hrabství centrální Anglie.

Famózní řeka Temže protéká malebnou zelenou krajinou, historickými městy a působivými anglickými vesničkami  s hospůdkami na břehu řeky. Tento kraj je kolébkou kriketu, čajů o páté a pikniků u řeky. Vydejte se s námi na dovolenou do země, která dokonale okouzlí každého milovníka historie, památek a cestování.

Na venkově na Vás čekají tradice, malebné historické vesnice, poutě a krásné okolí venkovské Británie. Norfolk Broads je oblast přírodních krás a útočištěm pro volně žijící živočichy a je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací Anglie. The Broads je národním parkem na jihovýchodě Anglie. Tento park je protkaný řekami a četnými umělými kanály.

Tato oblast je ideálním místem pro vodní turistiku. Délka splavných vodních cest zde dosahuje přes 200 km. Na březích nespočtu řek Vás zaručeně zaujmou charakteristické větrné mlýny, které patří k tomu nejkrásnějšímu v této oblasti Anglie. Mezi největší řeky v oblasti patří Ant, Yare a Bure.

Pokud chcete poznat Anglii ze zcela jiného úhlu, začněte své dobrodružství v městečku Stone, které se nachází v centrální Anglii. Poplujete britským venkovem, který má zajisté co nabídnout. Zavítejte do rodiště spisovatele Shakespeara nebo se s dětmi vydejte za zvířátky do zoo.

Potřebujete poradit? Máte otázky?
Kontaktujte nás na tel. +420 730 188 100 nebo zašlete nezávaznou poptávku!

Sledujte nás