Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone
Chorvatsko

Chorvatsko

Zavítejte do snad nejpopulárnější turistické destinace všech Čechů, do Chorvatska, a poznávejte tuto zemi z jiné perspektivy, a to z paluby vlastní lodi.

Zavítejte do snad nejpopulárnější turistické destinace všech Čechů, do Chorvatska, a poznávejte tuto zemi z jiné perspektivy, a to z paluby vlastní lodi.

  • Severní Dalmácie

    Severní Dalmácie

    Zadar: neklidná historie tři tisíce let starého města Kolem roku 0 patřil Zadar do správy Římské říše, z tohoto období se dochovaly i některé památky – kupříkladu části...

Navštivte Chorvatsko, jednu z nejpopulárnějších turistických destinací na světě. Užívejte si zdejší kontinentální podnebí a poznávejte více než tisícovku chorvatských ostrovů a ostrůvků. Koupejte se v romantických zátokách a kochejte se západem slunce přímo z mořské hladiny.

Destiláty a ryby

Pokud jste příznivci nejrůznějších druhů destilátů, tak neváhejte a ochutnejte bylinnou rakiji či pálenku vyrobenou z vinných hroznů – lozu. Ryby se zde podávají snad na všechny způsoby. Nezapomeňme zmínit rybu vařenou v osolené vodě se zeleninou a kořením nebo hustou zeleninovou polévku maneštru. Vše je kulinářským zážitkem.

Jako suvenýr si dovezte láhev kvalitního vína, fíky, olivový olej, med či domácí marmeládu.

Kornati: Unikátní souostroví

V 80. letech bylo toto vápencové souostroví tvořené téměř 150 ostrovy právem prohlášeno národním parkem. Kouzlo ostrovů s polorozpadlými zídkami, oslíky a bez existence elektřiny Vás uchvátí. Romantika opuštěných zátok Vás možná dojme až k slzám.

V severní Dalmácii je Vám k dispozici základna v městě Zadaru. Mějte však na paměti, že z této základny můžete plout pouze s licencí.

Potřebujete poradit? Máte otázky?
Kontaktujte nás na tel. +420 730 188 100 nebo zašlete nezávaznou poptávku!

Sledujte nás