Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone
Francie

Francie

Francouzská síť vodních kanálů je unikátní především svojí velikostí, která v Evropě nemá obdoby.

Francouzská síť vodních kanálů je unikátní především svojí velikostí, která v Evropě nemá obdoby.

 • Canal du Midi

  Canal du Midi

  V kraji koupajícím se většinu roku ve slunečních paprscích je plavba po Canal du Midi nejlepším místem na dokonalou dovolenou pro přátele a rodiny, kteří si chtějí užít báječně uvolněnou atmosféru na této nádherné historické vodní cestě.

 • Camargue

  Camargue

  V této části Francie naleznete pestrost! Čekají vás rozsáhlé vodní plochy, bohatá gastronomie a nedotčená příroda, která vás překvapí svou různorodostí. 

 • Franche Comté / Doubs

  Franche Comté / Doubs

  Jeskyně, velkolepá říční údolí a rozlehlé lesy Síť mírných toků a kanálů v Burgundsku provede ty, kdo neradi spěchají, milují dobré víno a jídlo a chtějí se kochat.

 • Nivernais, Loire, Yonne

  Nivernais, Loire, Yonne

  Tato lokalita je díky své malé vzdálenosti od Paříže  a rozmanitosti cest oblíbená. Za zmínku stojí místní umělci, pláže podél Loiry (Charité sur Loire, Sr Satur, Nevers), kuchyně, co pohladí, architektonické poklady Burgundska a havně výborné místní víno.

 • Střední Burgundsko

  Střední Burgundsko

  Burgundsko samo sebe považuje za srdce Francie. Je to prosperující kraj se světoznámými víny, vydatnou, ale znamenitou kuchyní a velkolepou architekturou. Burgundsko se skládá ze 4 departemetnů - Yonne, Cote-d´Or (Zlaté pobřeží), Nievre a Saone et Loire.

 • Alsasko

  Alsasko

  Kosmopolitní výlet po vodě se vším všudy! Maličký francouzský region Alsasko a sousedící Sársko v Německu jsou stejně krásné regiony jako umění a architektura jejich měst.

 • Akvitánie

  Akvitánie

  Plavba za pochoutkami kraje hojnosti Kultura a gastronomie jdou ruku v ruce v tomto kraji slunce na jihozápadě Francie, a obojího si lze dosyta užít během plavby po...

 • Charente

  Charente

  Nejpůvabnější řeka ve Francii Řeka Charente je jedna z nejkrásnějších francouzských řek. Její křišťálově čisté vody lákají k rybaření a koupání a malebné břehy jsou...

 • řeka Lot

  řeka Lot

  Průzračná voda řeky Lot vás unese do krajiny širokých údolí, skvostných vápencových skal a vesnic rozesetých po okolních kopcích. Meandry toku vás zavedou pod strmé soutěsky, které k regionům Lot a Quercy neodmyslitelně patří. Neobyčejně poklidnou trasu navíc zdobí starobylé hrady, kouzelné zámky a středověká města, takže si plavbu užijí i milovníci historie.
 • Bretaň

  Bretaň

  Keltský šarm a pohádkové hrady Bretaňská síť napoleonských kanálů a zdymadel lemovaných květinami meandruje mírumilovnou krajinou lesů a pastvin posetých středověkými městy a...

 • Anjou

  Anjou

  Francie básníků V Anjou, mezi Atlantikem, údolím Loiry a Bretaní leží tzv. „La Douce France“ - líbezná Francie básníků. Udělejte si výlet na některé z našich lodí po řekách...

 • Ardeny

  Ardeny

Francouzská síť vodních kanálů je unikátní především svojí velikostí, která v Evropě nemá obdoby. Vyberte si z 9 různých plavebních oblastí Francie a užijte si dovolenou snů. Každá z oblastí má co nabídnout a je něčím unikátní. Zažijte poklidnou i aktivní dovolenou s rodinou, přáteli nebo v páru. Plavbu zemí plné vína, skvělého jídla, historie, středověkých památek a nádherné přírody si zamilujete. Tak vyrazte hausbótem po Francii!

Camargue a Charente

Některé oblasti jako například Camargue se pyšní úžasnými plážemi, středověkými památkami, jiné oblasti jako Charente jsou vhodné pro nadšence do rybolovu nebo pro milovníky vína. Objevujte krásná místa s křišťálovou vodou, malebné středověké vesničky s dodnes úchvatnou atmosférou nebo překrásné parky a areály pro všechny druhy sportu. Francie je ideálním místem pro rodiny s dětmi.
Vybrat si u nás můžete až z 11 různých destinací. Mezi ty nejoblíbenější patří Canal du Midi, Camarque, oblast Bretagne, Burgundska nebo údolí řeky Loiry. Výběr je jen na Vás. 

Potřebujete poradit? Máte otázky?
Kontaktujte nás na tel. +420 730 188 100 nebo zašlete nezávaznou poptávku!

Sledujte nás