Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Smiths Falls - Jones Falls - Smiths Falls

Smiths Falls - Jones Falls - Smiths Falls

 •  Počet zdymadel: 14
 •  Doba výletu: 7
 •  Typ plavby: zpáteční
Následující itinerář je pouze příkladem, můžete tuto oblast prozkoumat v jakémkoliv pořadí.
 • Smiths Falls: Nachází se v srdci východního Ontaria na březích historického Rideau Canal (kanálu Rideau). Smiths Falls nabízí jedinečnou směs rekreačních aktivit s jemným dotekem historie a přírody. Smiths Falls skrývá bohaté dědictví - muzea, divadla, umělecké galerie a venkovní dobrodružství včetně turistiky, cyklistiky a rybaření.
 • Beveridge: Když byl kanál Rideau postaven, chybělo vodní spojení k Perthu. Obyvatelé postavili kanál Tay. Tato oblast je známá jako "Haggartův příkop" a nabízí některé z nejlepších pozorování divoké zvěře na Rideau na cestě do Perthu.
 • Rideau Ferry: Rideau Ferry se táhne tenkým proužkem vody mezi Velkými a Dolními Rideauskými jezery a je velkolepou malebnou branou do jižního Rideau. Křižovatka mezi dechberoucími koncerty a festivaly po celé léto.  Nesmíme zapomenout ani na Vintage Boat Regatta, která se zde poprvé konala v roce 1897.
 • Portland: Portland je malá vesnice, která se nachází na Big Rideau Lake. Existuje mnoho přiležitostí, které jak trávit čas v oblasti Portland.Celoroční trasa Cataraqui prochází jen kousek na východ od města, v blízkosti se nacházejí golfová hřiště, jeden z místních B & Bs nabízí jízdu na koni a milovníci sýrů chtějí navštívit místní sýrárny a vinařství.
 • Westport: Westport je okouzlující vesnice. Najdete zde veřejná dokovací zařízení a celou řadu pozemních ubytovacích kapacit. Město nabízí spoustu aktivit: obchody, dvě golfová hřiště a koupaliště. Milovníci přírody si budou moci vychutnat výlet do chráněné krajinné oblasti Foley, která má nádherný výhled na okolí.
 • Newboro: Vesnice Newboro je oblíbeným místem určení pro rybáře, kteří chtějí přistát na jednom z velkých Largemouth Bassů, které osídlují jezero Newboro. Jedná se také o populární zastávku pro jachtáře, protože Newboro kousek od Newboro Lockstation na Rideau kanále. Určitě zde doplňte zásoby nebo si můžete vychutnat klidný oběd či večeři v jedné z místních restaurací nebo hostinců. Nenechte si ujít jedinečný nákupní zážitek, který se nachází v srdci historického Newboro a sousední jídelny v původní rezidenci z roku 1832.
 • Chaffey's Lockstation: Chaffey's Lockstation stojí na krásném svahu země ležícího mezi Indickým jezerem a jezerem Opinicon. Společnost Chaffey's Lock a Area Heritage Society byla založena v roce 1980, aby dohlížela na vývoj muzea Lockmaster's House a zachovala dědictví vesnice a okolí.
 • Jones Falls: Jones Falls musí být jedním z nejkrásnějších zdymadel podél kanálu. Lockstation je domovem "Great Stone Arch Dam".

Sledujte nás