Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

La Péniche S ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ Exclusive

La Péniche S ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ Exclusive

Nejnižší

2749 €

Běžná

4098 €

Nejvyšší

4998 €

Nezávazně rezervovat
 • Velikost lodi (počet kajut) : 5
 • Dostatečné pohodlí pro (počet osob) : 10
 • Vyspí se (max. počet dosp. osob) : 10
 • Počet koupelen: 4x sprcha/4x WC

Popis hausbótu La Péniche S

Tento inovativní model je plně v souladu s tzv. "zeleným programem". Díky své tradiční podobě LaPéniche S krásně splyne s přírodou, přesto je však vysoce moderní: 100% elektrická, tichá a absolutně neznečišťující životní prostředí. Se svými 5 kajutami a 4 koupelnami je tento model naprosto ideální pro ty, kteří touží po venkovních dobrodružstvích a rodinných setkáních, vše v naprostém soukromí.

Samozřejmostí je též dokormidlovací zařízení a střešní okno. Kuchyňský kout je vybaven dřezem, plynovou varnou deskou, troubou a lednicí 160l (120+40).

Tato loď je dostupná v Alsasku.

Technický popis

 • Délka lodi: 15,00 m
 • Šířka lodi 4,41 m
 • Počet kajut: 5
 • Počet koupelen: 4
 • Počet lůžek max.: 10
 • 1x hybridní stanoviště kormidelníka
 • Bow thruster
 • Zásuvky pro 220V
 • Topení

Podmínky pronájmu

 • FPP
 •  
 •  

Co je obsaženo v ceně pronájmu?

pronájem lodi s celkovým vybavením včetně nádobí a lůžkovin (kromě lodí Budget), pojištění lodi, říční mapa, plynová láhev, tzv. kapitánská knížka, instruktáž k obsluze a řízení lodi, servis při nehodě po celou dobu plavby (během otvíracích hodin), pojištění proti ztrátě

Co není obsaženo v ceně pronájmu?

doprava na místo, strava, pohonné hmoty, plyn a mazací oleje spojené s provozem lodi (viz níže Spotřeba nafty), pojištění proti zrušení cesty (nepovinné), příplatek za jednosměrnou plavbu a další doplňkové volitelné služby, tzv. Extras

Vratná kauce za pronájem hausbótu

Kauce se skládá v EUR v hotovosti či kartou na bázi před vyplutím, je vratná v případě odevzdání lodi v řádném stavu, uklizené, beze škod, na sjednaném místě a ve sjednaném čase a s plným inventářem. Na bázi vám bude nabídnuto pojištění kauce pro případ škodné události. Výše kauce se pohybuje od 1000 € do 2000 € podle typu a velikosti lodi. Pronajímatel požaduje složit kauci na úklid lodi v rozmezí 80 € - 235 € dle velikosti lodi.

Rezervace a zaplacení zálohy

Po výběru vhodné lodi obdržíte po dohodě s námi na zvolenou loď rezervaci. Tato rezervace je nezávazná a trvá většinou 7 dnů.

Pro závaznou objednávku, t.j. uzavření smlouvy je třeba zaplatit zálohu ve výši 40% z ceny pronájmu. Šest týdnů před odjezdem doplatíte zbytek ceny pronájmu a po jejím uhrazení Vám zašleme nejpozději 14 dnů před odjezdem informace k nalodění a k bázi (přístavu).

Příjezd do přístavu nalodění

V podkladech pro cestu, které od nás obdržíte před odjezdem, je přesně popsáno, jak dosáhnout naloďovací přístav, tzv. bázi (autem, železnicí anebo letadlem). Některé přístavy jsou velké, jiné menší. Společnosti se snaží, aby přijetí bylo všude co nejsrdečnější.

Personál charterových společností je vám po celou dobu k dispozici. Asi 15 minut trvá vyřízení vstupních formalit: podpis Smlouvy o pronájmu lodi, složení kauce, objednávka volitelných doplňkových služeb a — v případě jednosměrné plavby — objednávka transferu. Na bázi obdržíte složku s technickými informacemi k lodi a můžete si zakoupit říční mapu s průvodcem obsahujícím turistická doporučení ve zvolené lokalitě (možnosti nákupů, restaurace, muzea apod.).

Instruktáž k řízení lodi

Následně obdržíte instruktáž k obsluze a řízení lodi, včetně informací o proplouvání zdymadly. K lodi za vámi přijde technik, který vás teoreticky a příp. i prakticky seznámí s technickým chodem lodi, se způsobem manévrování s lodí a budete seznámeni s vnitřním vybavením a inventářem na lodi.

Spotřeba nafty hausbótu

Při plánování plavby je třeba počítat s doplatkem za pohonné hmoty související s provozem lodi. Na konci plavby proběhne odečet naplutých "motorhodin" na měřáku lodi a vy v hotovosti na bázi doplatek uhradíte.
Výše doplatku je stanovena paušálem za tzv. motorovou hodinu (spotřeba běžícího lodního motoru), který zahrnuje pohonné hmoty (naftu), plyn, mazací oleje a opotřebení motoru. Počet spotřebovaných motorových hodin závisí samozřejmě na vás, ale můžete počítat průměrně s 5 motorovými hodinami denně.
Ceny paušálu se mění podle tržních cen a typu sezóny.

Sledujte nás