Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Minuetto Electric 8+ ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ Exclusive

Minuetto Electric 8+ ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ Exclusive

 • Velikost lodi (počet kajut) : 4
 • Dostatečné pohodlí pro (počet osob) : 8
 • Vyspí se (max. počet dosp. osob) : 10
 • Počet koupelen: 3x sprcha/3x WC

Popis hausbótu Minuetto Electric 8+

Skvělá volba pro stylovou plavbu po Benátské laguně! TICHÁ komfortní loď, ideální pro brázdění benátských vodních cest. Elektrické lodě jsou šetrné k životnímu prostředí a velmi tiché. Díky dostatku prostoru na horní palubě, můžete obdivovat krásu okolí. Minuetto se stane vaším soukromým plovoucím hotelem se vším, co potřebujete pro perfektní dovolenou.
Hybridní Minuetto je poháněno elektrickým motorem 48V. Plavební rychlost je stejná jako u dieslových motorů, tedy okolo 10Km/hodinu. Generator umístěný na lodi se automaticky zapíná a vypíná. Hausbót je schopen plavby 5-6 hodin v jednom zátahu bez potřeby dobití aniž by bylo potřeba ji připojit do sítě. Na palubě je palubní počítač, který vás o všem informuje. Pronajímatel rovněž monituruje stav pomocí PC na dálku. Při kotvení v maríně se loď standartně napojí na břehovou přípojku 220V a kompletně dobije.

Na lodi se pohodlně vyspí 8 osob, pro další 4 je připraveno rozkládací lůžko v salonu. Loď je také vhodná pro vozíčkáře, díky důmyslnému využití zvedací plošiny na zádi lodi, která je speciálně upravena pro invalidní vozík.

Loď je vybavena separátním sprchovým koutem. Na lodi se dále nachází horní prostorná paluba s komfortním stanovištěm kormidelníka, 3x sprcha v kokpitu, hudební systém s reproduktory v kokpitu, velmi kvalitně a moderně zařízená kuchyně s lednicí, myčkou na nádobí, sporákem a mikrovlnnou troubou, bimini, příčné kormidlo, klimatizace v kajutách.

Technický popis

 • Délka lodi: 13,70 m
 • Šířka lodi 4,10 m
 • Ponor: 0,90 m
 • Nádrž na vodu: 800 l
 • Nádrž na naftu: 300 l
 • Počet kajut: 4
 • Počet koupelen: 3
 • Počet lůžek max.: 12 (8+4)
 • Příčné kormidlo
 • Klimatizace
 • 2x stanoviště kormidelníka
 • Bow thruster + Stern thruster

Podmínky pronájmu

 • Houseboat Holiday Italia
 •  
 •  

Co je obsaženo v ceně pronájmu?

Pronájem lodi s celkovým vybavením včetně nádobí a lůžkovin (viz Inventární list), pojištění lodi, plynová láhev, tzv. kapitánská knížka, instruktáž k obsluze a řízení lodi, servis při nehodě po celou dobu plavby (během otvíracích hodin), pojištění proti ztrátě

Co není obsaženo v ceně pronájmu?

Doprava na místo, strava, pohonné hmoty, plyn a mazací oleje spojené s provozem lodi (viz níže Spotřeba nafty), říční mapa, pojištění proti zrušení cesty (nepovinné), příplatek za jednosměrnou plavbu a další doplňkové volitelné služby, tzv. Extras

Vratná kauce za pronájem hausbótu

Kauce se skládá v EUR v hotovosti či kartou na bázi před vyplutím, je vratná v případě odevzdání lodi v řádném stavu, uklizené, beze škod, na sjednaném místě a ve sjednaném čase a s plným inventářem. Na bázi vám bude nabídnuto pojištění kauce pro případ škodné události.
Výše kauce se pohybuje od 1500 € do 3250 € podle typu a velikosti lodi.
Dále je požadována kauce na pohonné hmoty 252 € / týden, která se rovněž skládá v přístavu při převzetí lodi.

Rezervace a zaplacení zálohy

Po výběru vhodné lodi obdržíte po dohodě s námi na zvolenou loď rezervaci. Tato rezervace je nezávazná a trvá většinou 3-5 dnů.

Pro závaznou objednávku, t.j. uzavření smlouvy je třeba zaplatit zálohu ve výši 40% z ceny pronájmu. Osm týdnů před odjezdem doplatíte zbytek ceny pronájmu a po jejím uhrazení Vám zašleme nejpozději 14 dnů před odjezdem informace k nalodění a k bázi (přístavu).

Příjezd do přístavu nalodění

V podkladech pro cestu, které od nás obdržíte před odjezdem, je přesně popsáno, jak dosáhnout naloďovací přístav, tzv. bázi (autem, železnicí anebo letadlem). Některé přístavy jsou velké, jiné menší. Společnosti se snaží, aby přijetí bylo všude co nejsrdečnější.

Personál charterových společností je vám po celou dobu k dispozici. Asi 15 minut trvá vyřízení vstupních formalit: podpis Smlouvy o pronájmu lodi, složení kauce, objednávka volitelných doplňkových služeb a — v případě jednosměrné plavby — objednávka transferu. Na bázi obdržíte složku s technickými informacemi k lodi a můžete si zakoupit říční mapu s průvodcem obsahujícím turistická doporučení ve zvolené lokalitě (možnosti nákupů, restaurace, muzea apod.).

Instruktáž k řízení lodi

Následně obdržíte instruktáž k obsluze a řízení lodi, včetně informací o proplouvání zdymadly. K lodi za vámi přijde technik, který vás teoreticky a příp. i prakticky seznámí s technickým chodem lodi, se způsobem manévrování s lodí a budete seznámeni s vnitřním vybavením a inventářem na lodi.

Spotřeba nafty hausbótu

Při plánování plavby je třeba počítat s doplatkem za pohonné hmoty související s provozem lodi.  Na konci plavby proběhne odečet naplutých "motorhodin" na měřáku lodi a vy v hotovosti na bázi doplatek uhradíte.
Výše doplatku je stanovena paušálem za tzv. motorovou hodinu (spotřeba běžícího lodního motoru), který zahrnuje pohonné hmoty (naftu), plyn, mazací oleje a opotřebení motoru. Počet spotřebovaných motorových hodin závisí samozřejmě na vás, ale můžete počítat průměrně s 5 motorovými hodinami denně.
Ceny paušálu se mění podle tržních cen a typu sezóny.

Sledujte nás