Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Nicols PRIMO ⚓ ⚓ ⚓ Standard

Nicols PRIMO ⚓ ⚓ ⚓ Standard

Nejnižší

979 €

Běžná

1442 €

Nejvyšší

1696 €

Nezávazně rezervovat

  Nejoblíbenější trasy s tímto hausbotem

  Nenašli jsme nic…

 • Velikost lodi (počet kajut) : 1
 • Dostatečné pohodlí pro (počet osob) : 2
 • Vyspí se (max. počet dosp. osob) : 4
 • Počet koupelen: 1x sprcha/1x WC

Popis hausbótu Nicols PRIMO

NICOLS PRIMO je členem rodiny hausbótu kategorie Sedan! Nabízí ideální spojení pohodlí a výhodné ceny. Tato loď je určena především začátečníkům, má atraktivní design a stejně jako její předchůdkyně je svým pojetím nepřekonatelná v oblasti rekreační plavby. Úspěch spočívá v salonu s panoramatickým výhledem, posuvných dveřích v zadní části salonu, vedoucích na zadní terasu, ze které je krásný výhled do okolí. Spojení zadní terasy s centrálním salonem umožňuje kapitánovi trávit čas během řízení lodi společně s posádkou.

Loď Nicols PRIMO nabízí jednu kajutu v přední části lodi, centrální salon o rozloze 7m2, vybavenou kuchyni s velkou lednicí o objemu 130l , 2-hořákovým vařičem s pečící troubou a rozkládací lavicí. Na zádi je pohodlná terasa, která nabízí dokonalý požitek z plavby.

Technický popis

 • Délka lodi: 7,95 m
 • Šířka lodi 3,40 m
 • Nádrž na vodu: 200 l
 • Nádrž na naftu: 130 l
 • Počet kajut: 1 (dvoulůžko 140x190)
 • Počet koupelen: 1
 • Počet lůžek max.: 4 (2+2)
 • Zásuvky pro 12V a 220 V

Podmínky pronájmu

 • Nicols
 •  
 •  

Co je obsaženo v ceně pronájmu?

pronájem lodi s celkovým vybavením včetně nádobí a lůžkovin (viz Inventární list), pojištění lodi, říční mapa, plynová láhev (13 kg), tzv. kapitánská knížka, instruktáž k obsluze a řízení lodi, servis při nehodě po celou dobu plavby (během otvíracích hodin), pojištění proti ztrátě

Co není obsaženo v ceně pronájmu?

doprava na místo, strava, pohonné hmoty, plyn a mazací oleje spojené s provozem lodi (viz níže Spotřeba nafty), pojištění proti zrušení cesty (nepovinné), příplatek za jednosměrnou plavbu a další doplňkové volitelné služby, tzv. Extras

Vratná kauce za pronájem hausbótu

Kauce se skládá v EUR v hotovosti či kartou na bázi před vyplutím, je vratná v případě odevzdání lodi v řádném stavu, uklizené, beze škod, na sjednaném místě a ve sjednaném čase a s plným inventářem. Výše kauce na poškození lodi se pohybuje od 1000 do 2000 € podle typu a velikosti lodi. Druhá kauce požadována společností Nicols je vratná kauce na úklid lodi (150 - 250 EUR).

Rezervace a zaplacení zálohy

Po výběru vhodné lodi obdržíte po dohodě s námi na zvolenou loď rezervaci. Tato rezervace je nezávazná a trvá většinou 7 dnů.

Pro závaznou objednávku, t.j. uzavření smlouvy je třeba zaplatit zálohu ve výši 40% z ceny pronájmu. Osm týdnů před odjezdem doplatíte zbytek ceny pronájmu a po jejím uhrazení Vám zašleme nejpozději 14 dnů před odjezdem informace k nalodění a k bázi (přístavu).

Příjezd do přístavu nalodění

V podkladech pro cestu, které od nás obdržíte před odjezdem, je přesně popsáno, jak dosáhnout naloďovací přístav, tzv. bázi (autem, železnicí anebo letadlem). Některé přístavy jsou velké, jiné menší. Společnosti se snaží, aby přijetí bylo všude co nejsrdečnější.

Personál charterových společností je vám po celou dobu k dispozici. Asi 15 minut trvá vyřízení vstupních formalit: podpis Smlouvy o pronájmu lodi, složení kauce, objednávka volitelných doplňkových služeb. Na bázi obdržíte složku s technickými informacemi k lodi a můžete si zakoupit říční mapu s průvodcem obsahujícím turistická doporučení ve zvolené lokalitě (možnosti nákupů, restaurace, muzea apod.).

Instruktáž k řízení lodi

Následně obdržíte instruktáž k obsluze a řízení lodi, včetně informací o proplouvání zdymadly. K lodi za vámi přijde technik, který vás teoreticky a příp. i prakticky seznámí s technickým chodem lodi, se způsobem manévrování s lodí a budete seznámeni s vnitřním vybavením a inventářem na lodi.

Spotřeba nafty hausbótu

Při plánování plavby je třeba počítat s doplatkem za pohonné hmoty související s provozem lodi. Na konci plavby proběhne odečet naplutých "motorhodin" na měřáku lodi a vy v hotovosti na bázi doplatek uhradíte.
Výše doplatku je stanovena paušálem za tzv. motorovou hodinu (spotřeba běžícího lodního motoru), který zahrnuje pohonné hmoty (naftu), plyn, mazací oleje a opotřebení motoru. Ceny paušálu se mění podle tržních cen a typu sezóny. Počet spotřebovaných motorových hodin závisí samozřejmě na vás, ale můžete počítat průměrně s 5 motorovými hodinami denně.

Sledujte nás