Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Smelne Yacht „Sebulon“ ⚓ ⚓ Economic

Smelne Yacht „Sebulon“ ⚓ ⚓ Economic

Nejnižší

18000 CZK

Běžná

20000 CZK

Nejvyšší

22000 CZK

Nezávazně rezervovat
 • Velikost lodi (počet kajut) : 2
 • Dostatečné pohodlí pro (počet osob) : 4
 • Vyspí se (max. počet dosp. osob) : 6
 • Počet koupelen: 1x WC

Popis hausbótu Smelne Yacht „Sebulon“

Tato robustní ocelová motorová jachta má krásnou nezapomenutelnou atmosféru, plnou nostalgie, kterou si zaručeně zamilujete. Díky dvěma odděleným kajutám je loď Sebulon vhodná až pro šestičlennou posádku. Na přídi lodi je umístěno lůžko pro dvě osoby, následuje posezení s jídelním stolem, přestavitelné na dvoulůžko a plně vybavená kuchyňka s dvouplotýnkovým vařičem, tlakovou studenou vodou a dřezem. U východu z kajuty do prostoru kormidelny se nachází samostatná kabina se splachovacím WC. Na zádi lodi je umístěna kajuta, ve které jsou umístěna další 2 lůžka. Kormidelna má pevnou střechu s posuvným střešním oknem. Boky a záď kormidelny zakrývá odnímatelná plachta. Celá paluba lodi je pochozí a umožňuje tedy dostatek prostoru pro vychutnání slunného počasí.

Loď je k dispozici v Týnu nad Vltavou.

Technický popis

 • Délka: 8,00 m
 • Šířka: 2,6 m
 • Ponor: 0,9 m 
 • Lůžek: 4+2
 • Lednice 40 l
 • Vařič
 • Splachovací WC

Podmínky pronájmu

 • Napalubu.eu
 •  
 •  

Co je obsaženo v ceně pronájmu?

pronájem lodi s celkovým vybavením včetně nádobí (viz Inventární list), pojištění lodi, plynová láhev, tzv. kapitánská knížka, instruktáž k obsluze a řízení lodi, servis při nehodě po celou dobu plavby (během otvíracích hodin), pojištění proti ztrátě.

Co není obsaženo v ceně pronájmu?

lůžkoviny (peřiny, polštáře, ani povlečení), doprava na místo, strava, pohonné hmoty, plyn a mazací oleje spojené s provozem lodi (Spotřeba nafty), říční mapa, pojištění proti zrušení cesty (nepovinné), další doplňkové volitelné služby, tzv. Extras

Vratná kauce za pronájem hausbótu

Při přebírání lodi je třeba složit vratnou kauci v hotovosti. Vratnou kauci obdržíte zpět v plné výši v případě, že nebylo při převzetí lodi půjčovnou zpět shledáno poškození lodi a byly vyrovnány veškeré závazky vyplývající ze smlouvy o pronájmu. Výše kauce se pohybuje okolo 15000 - 20000 CZK podle typu a velikosti lodi.

Rezervace a zaplacení zálohy

Po výběru vhodné lodi obdržíte po dohodě s námi na zvolenou loď rezervaci. Tato rezervace je nezávazná a trvá většinou 3-5 dnů.

Pro závaznou objednávku, t.j. uzavření smlouvy je třeba zaplatit zálohu ve výši 50% z ceny pronájmu. Osm týdnů před odjezdem doplatíte zbytek ceny pronájmu a po jejím uhrazení Vám zašleme nejpozději 14 dnů před odjezdem informace k nalodění a k bázi (přístavu).

Příjezd do přístavu nalodění

V podkladech pro cestu, které od nás obdržíte před odjezdem, je přesně popsáno, jak dosáhnout naloďovací přístav, tzv. bázi (autem, železnicí anebo letadlem).

Personál charterových společností je vám po celou dobu k dispozici. Asi 15 minut trvá vyřízení vstupních formalit: podpis Smlouvy o pronájmu lodi, složení kauce, objednávka volitelných doplňkových služeb. Na bázi obdržíte složku s technickými informacemi k lodi a můžete si zakoupit říční mapu s průvodcem obsahujícím turistická doporučení ve zvolené lokalitě (možnosti nákupů, restaurace, muzea apod.).

Instruktáž k řízení lodi

Při převzetí lodi budete námi pověřenou osobou seznámeni s jejím řízením, ovládáním a absolvujete zkušební plavbu, kde si vyzkoušíte manévrování a bezpečné přistání u břehu. Zároveň vás seznámíme s plavební mapou, upozorníme na nebezpečná místa a doporučíme bezpečná kotviště.

Spotřeba nafty hausbótu

Plavbu začnete s plnou nádrží a během výpůjčky plavidla není nutné a prakticky ani možné pohonné hmoty doplňovat. Nádrže lodí jsou dostatečně velké a jejich obsah vystačí po celou dobu pronájmu. Úhrada pohonných hmot probíhá pomocí fixní sazby za jednu hodinu chodu motoru (tzv. motohodina).
Při převzetí plavidla zapíšeme počáteční stav motohodin do předávacího protokolu a při vrácení plavidla vypočítáme na základě projetých motohodin částku na uhrazení paliva. Každé plavidlo je vybaveno počítadlem motohodin. Cena za jednu motohodinu s ohledem na současné ceny pohonných hmot je stanovena dle typu motorizace plavidla od 150 Kč do 220 Kč za jednu motohodinu.

Sledujte nás