Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone
Novinky a články

Novinky a články

 

 

Nový elektro hausbót od Nicols

Nový elektro hausbót od Nicols 08.09.2021

Nizozemsko proti Belgii

Nizozemsko proti Belgii 14.07.2021

Pro kterou zemi se rozhodnout?
Proč vzít děti na hausbót?

Proč vzít děti na hausbót? 04.07.2021

Hned v úvodu si odpovíme: protože je to skvělá zábava! Kam se hrabe jakákoliv jiná dovolená na to vzrůšo, které děti zažívají na palubě hausbótu.
Co si nezapomenout vzít na Hausbót

Co si nezapomenout vzít na Hausbót 21.06.2021

Existuje několik věcí, bez kterých se neobejdete. Zde jsou naše rady - počínaje nezbytnostmi, až po několik praktických tipů. 
Po kanálu do města kanálů

Po kanálu do města kanálů 31.05.2021

Když Itálie, tak rozhodně Benátky. Zažijte kanály i pláže.
Jak se pluje ve Francii – řeka Charente

Jak se pluje ve Francii – řeka Charente 30.04.2021

Náš klient, pan Vlastimil Pabián, nám poslal několik článků ze svých cest s rodinou. Od roku 2002 propadli kráse lodí a říčních cest. V roce 2011 se znovu vydal s manželkou Kájou do Francie. Proč zrovna padlo rozhodnutí na Francii?
FAQ – COVID 19 na hausbótu

FAQ – COVID 19 na hausbótu 14.04.2021

Chceme, abyste měli zábavnou a příjemnou dovolenou na palubě. Prvořadá je pro nás vaše bezpečnost. Podívejte se na nejčastější otázky a jak probíhá prevence na straně charterových společností.
Jak se pluje ve Francii – Canal de la Somme, Pikardie

Jak se pluje ve Francii – Canal de la Somme, Pikardie 01.04.2021

Náš klient, pan Vlastimil Pabián, nám poslal několik článků ze svých cest s rodinou. Od roku 2002 propadli kráse lodí a říčních cest. V roce 2008 se vydal s manželkou Kájou do Picardie na Canal de la Somme z přístavu Cappy. Průvodkyni jim dělala loď Penichette 935.
Nové obytné lodě nejen pro rodiny v ČR

Nové obytné lodě nejen pro rodiny v ČR 12.03.2021

Trávit dovolenou u vody je vždy dobrý nápad. Zkuste si ale představit, že váš pobyt není jen u vody, ale přímo na vodě. Stabilně, bez houpání a s kompletním vybavením.
Dovolená na hausbótu krok za krokem

Dovolená na hausbótu krok za krokem 24.02.2021

Plánování letních dovolených se nezadržitelně blíží. Šeď zimních dní nás už nudí a my přemýšlíme, kam se za pár měsíců vydáme za dobrodružstvím.
Oslavte lásku na palubě hausbótu

Oslavte lásku na palubě hausbótu 04.02.2021

Svátek svatého Valentýna si zamilovaní nejčastěji připomínají květinami, šperky nebo dobrou večeří. Tahle gesta jsou krásná, ale zlí jazykové by vám mohli vytknout, že postrádají nápad.
Pevná půda pod nohama, ale přesto na vodě

Pevná půda pod nohama, ale přesto na vodě 01.02.2021

Už žádné houpání na vodě. Jen si to představte, jak u ranní kávy pozorujete klidnou hladinu a užíváte si nefalšované ticho vod. Hausbót vám svým vybavením a funkcemi plně nahradí jakýkoliv domov v panelovém domě či rodinném domku.
Maďarsko na hausbótu překvapilo. Překvapí i vás?

Maďarsko na hausbótu překvapilo. Překvapí i vás? 30.12.2020

Maďarsko bylo v roce 2020 žhavým favoritem. A nadále jím zůstává. Nové zázemí, nové lodě a nová dobrodružství. Pojďte se podívat, jak se tady pluje.
Voucher, kterým pod stromečkem nadchnete

Voucher, kterým pod stromečkem nadchnete 10.12.2020

Vánoční dárky. Neexistuje snad nikdo, kdo by si s jejich nákupem nelámal hlavu. Často s výběrem zahálíme a naši blízcí pak pod stromečkem najdou ponožky, vysavač nebo povlečení. Pojďme to letos udělat jinak!
Přehled nabídek Black Friday

Přehled nabídek Black Friday 26.11.2020

Slevové šílenství je tady. Černý pátek. Nákupní horečka stoupá.⁠ A ceny pronájmu lodí padají dolů.
2021: Včera bylo pozdě!

2021: Včera bylo pozdě! 18.11.2020

Nabízet „jistotu“ je v dnešní době pošetilé, v cestovním ruchu dokonce dvojnásobně. I přesto jsme pro vás připravili First Minute nabídku, která se jistotě blíží natolik, že vám ji s klidným svědomím můžeme doporučit. 
Frísko: klidná plavební oblast pro začátečníky i pokročilé

Frísko: klidná plavební oblast pro začátečníky i pokročilé 20.10.2020

Většina turistů putujících do Nizozemí volí za hlavní bod návštěvy Amsterdam. Přestože je prohlídka hlavního města bezesporu nezapomenutelným zážitkem, malá země na pobřeží Severního moře nabízí i další možnosti, jak strávit dovolenou...
5 důvodů proč se vydat na řeku Lot

5 důvodů proč se vydat na řeku Lot 05.10.2020

Řeka, která se líně vine krajinou. Řeka, která je okouzlující v každém svém záhybu. Řeka, která vás učaruje. Tak bychom popsali řeku Lot v jižní části Francie. Stromy se táhnou k břehům a ustupují středověkým městům v kopcích, svěžím vinicím a částem útesů, které dodávají plavbě divoký ráz.
Nové lodě Nicols v roce 2021

Nové lodě Nicols v roce 2021 25.09.2020

Každý rok přichází náš partner Nicols s novinkou pro nadcházející sezónu. Letos jsme se mohli těšit na otevření nové destinace, Maďarska. Na příští sezónu se můžete těšit na vylepšenou řadu Fly, která slibuje jednoduchou ovladatelnost díky přednímu a zadnímu thrusteru.
Užijte si dovolenou v Německu

Užijte si dovolenou v Německu 12.08.2020

Objevte krásy Německa už teď na podzim nebo příští rok. Čekají vás nádherné přírodní scenérie, kosmopolitní města a zasloužený odpočinek.
Francie je stále ve hře!

Francie je stále ve hře! 03.08.2020

Francouzské řeky a kanály hlásí plnou připravenost. Pojďte se podívat, jak dovolená na hausbótu může vypadat.
Kam můžeme od 15. 6. vyplout?

Kam můžeme od 15. 6. vyplout? 17.06.2020

Po několika měsících nejistoty se konečně blýská na lepší časy a vy můžete uskutečnit svou vysněnou dovolenou na hausbótu. V Evropě se od začátku týdne může více cestovat a jde to vidět na rezervačních systémech.
Představujeme plavební oblast: Maďarsko

Představujeme plavební oblast: Maďarsko 15.06.2020

Uvažujete, že byste další dovolenou na hausbótu strávili lehce netradičně? V tom případě vás potěší nová destinace, kterou můžete prozkoumat zpoza kormidla – nedaleké Maďarsko.
Léto na hausbótu bude!

Léto na hausbótu bude! 25.05.2020

Hausbóty k pronájmu v Česku jsou již nyní plně obsazeny. To ale neznamená, že o letošní dovolenou na hausbótu přijdete. Jen čtyři hodiny jízdy autem od našich hranic vás přivítá plavební oblast Meklenbursko v Německu nebo o kousek dál osobité Frísko v severním Holandsku.
Kam do zahraničí jako první?

Kam do zahraničí jako první? 10.05.2020

V České republice hlásíme obsazenost lodí z 95 %. Všechny prázdninové termíny jsou skoro fuč. Co se ale podívat kousek za hranice? Jezerní oblasti v Polsku a Německu stojí za návštěvu.
Z Hluboké nad Vltavou na hausbótu

Z Hluboké nad Vltavou na hausbótu 01.05.2020

I Česká republika nabízí malebná zákoutí. Dnes vás vezmeme na plavbu z Hluboké nad Vltavou.
Na hausbótu po Česku

Na hausbótu po Česku 07.04.2020

Člověk míní, život mění. Pokud vám není cizí nadhled a přizpůsobivost, pochopili jste, co dělat dál – dovolenou v zahraničí přesunout na později, dovolenou v Česku naplánovat na léto.
Podzimní listí dovolenou jistí

Podzimní listí dovolenou jistí 25.03.2020

Vyplujeme? Budeme se v létě opalovat z okna? Jak dlouho tato situace potrvá? Nikdo nedokáže s jistotou říci, odpovědi na tyto otázky. My bohužel také ne. S čím ale dokážeme pomoci, je dovolená v zahraničí na hausbótu. V rezervačních systémech jsme totiž něco zjistili...
Vyplujte s jistotou, že nepřijdete o peníze

Vyplujte s jistotou, že nepřijdete o peníze 15.03.2020

Prázdniny na lodi jsou ideálním způsobem, jak získat jistotu dovolené v malé skupině s přáteli nebo rodinou. Stolování v soukromí na slunné terase, vychutnávání si odpočinku v otevřené krajině venkova. Navíc nemusíte cestovat daleko.
Vliv COVID-19 na průběh dovolené na lodi

Vliv COVID-19 na průběh dovolené na lodi 10.03.2020

Do e-mailových schránek nám denně přicházejí dotazy ohledně rezervací lodí a storno podmínek ve spojitosti s výskytem nového druhu Coronaviru. Zde najdete vyjádření jednotlivých pronajímacích společností.
Řada Horizon: Na vlně pohodlí

Řada Horizon: Na vlně pohodlí 24.02.2020

Prémiová řada Horizon od společnosti LeBoat potěší každého zákazníka. Pojďte se s námi podívat, jak loď uvnitř  vypadá a jak se na ní pluje.
Vydejte se také do Benátek

Vydejte se také do Benátek 17.02.2020

Benátský karneval je v plném proudu. Pojďte s námi také objevit tuto lokalitu z paluby hausbótu.
Seznamte se s novou krasavicí - La Péniche S

Seznamte se s novou krasavicí - La Péniche S 11.02.2020

Elektrická krasavice, která bude tichou průvodkyní na vaší plavbě.
Jaká je loď Pénichette 950 E?

Jaká je loď Pénichette 950 E? 26.01.2020

Malá, nenápadná, ale chytře vyřešená.To jsou naše dojmy z velké výstavy Boot Düsseldorf.
Jak na zábavu na lodi?

Jak na zábavu na lodi? 07.01.2020

Nuda na lodi? Té je konec. Kromě klasického poznávání okolí si můžete užít spoustu legrace. Vybrali jsme to nejlepší pro gurmány, sportovce a rodiny s dětmi.
Prodloužené víkendy o státních svátcích 2020

Prodloužené víkendy o státních svátcích 2020 29.12.2019

Klasickou týdenní nebo dvoutýdenní dovolenou už máte naplánovanou, ale stále přemýšlíte, kam se v příštím roce vydáte na prodloužený víkend?
Pronajměte si kajutu v Itálii

Pronajměte si kajutu v Itálii 22.12.2019

Houseboat.it přišel s novinkou v pronájmu hausbótů. Doposud bylo možné si pronajmout pouze celou loď. Teď si můžete objednat kajutu a vydat se na plavbu společně s dalšími zákazníky. Nabídka je omezena na určité termíny.
7 oblastí, ve kterých tečou nápoje proudem

7 oblastí, ve kterých tečou nápoje proudem 06.12.2019

Každý cestujeme jinak. Někdo vyhledává památky a muzea. Jiný si užívá adrenalin při sportech. Další si vychutnává klid při rybaření. Přiznat si, co vás na cestě baví, je osvobozující. Dnes vám přinášíme sedm tipů pro ty z vás, kteří holdují gastronomii.
5 neznámých destinací, které mají co nabídnout

5 neznámých destinací, které mají co nabídnout 07.11.2019

Jsou méně známé, ale o to jsou krásnější. Každá má své kouzlo. Každá vás zaujme jiným způsobem. Pojďte se podívat, jak vypadá dovolená na hasbótu v Kanadě, ve Skotsku, v Portugalsku a ve Finsku.
Vyhrajte hausbót na 10 let

Vyhrajte hausbót na 10 let 14.10.2019

Navštivte každý region Francie. Společnost FPP vyhlásila na konci sezóny obrovskou soutěž!
Na vinné stezce: 4+1 místo, kam se vydat za vínem

Na vinné stezce: 4+1 místo, kam se vydat za vínem 04.10.2019

Francouzská vína jsou právem považována za nejlepší na světě. V žádné jiné zemi nenajdete tak dlouhou tradici v pěstování révy a tak propracované technologie výroby vína. Právě díky široké škále klimatických podmínek si přijde na chuť každý. Vydejte se objevit kompletní spektrum klasických druhů vín na hausbótu.
Objevte Irsko, zemi whiskey, golfu a unikátní historie

Objevte Irsko, zemi whiskey, golfu a unikátní historie 27.09.2019

Spousta lidí se rozhodne Irsko prozkoumat půjčeným autem nebo karavanem, přitom existuje jednoduchý způsob, jak se vyhnout přeplněným silnicím, a navíc si užít jedinečný zážitek v jednom – dovolená na hausbótu. 
8 míst ve Francii, kde pořídíte ty nejlepší fotky

8 míst ve Francii, kde pořídíte ty nejlepší fotky 27.09.2019

Fanoušek nebo influencer? Vyšperkujte si své sociální sítě. Během plavby na hausbótu ve Francii můžete navštívit fotogenická místa a zákoutí. Vydejte se na plavbu hausbótu a sledujte, jak se „líbí“!
9 destinací, které budou v roce 2020 žádané

9 destinací, které budou v roce 2020 žádané 09.09.2019

Dlouhé podzimní večery vybízejí k lenošení. Ale není nad lenošení, které je produktivní. Zasněte se - kdy jste byli v létě spokojeni. A co budete dělat příští léto? Zkuste přiřadit do seznamu kam se vydat i jednu z těchto destinací.
Last minute slevy padají na maximum

Last minute slevy padají na maximum 21.07.2019

Last minute nabídka je v plném proudu a vy můžete ušetřit za lodní dovolenou až polovinu peněz. Vyberte si z nabídky lodí na léto 2019 se slevou až 50 %.
Sezóna 2020 už klepe na dveře

Sezóna 2020 už klepe na dveře 16.06.2019

Rozmýšlíte se, jestli není příliš brzo pro objednání lodi? Rozhodně ne! Včasnou rezervací můžete jen získat.  
Kam na hausbótu v létě 2020

Kam na hausbótu v létě 2020 09.06.2019

Vybrat TO SPRÁVNÉ místo na dovolenou je dilema. Buď rádi objevujete nové nebo chcete prostě změnu.
Nová plavební oblast: Kanada

Nová plavební oblast: Kanada 28.05.2019

Vydejte se prozkoumat východní část druhé největší země na světě, kterou si dokonale vychutnáte z paluby hausbótu na kanálu Rideau. Od této chvíle si u nás můžete pronajmout hausbóty Le Boat v magické Kanadě.
Pro jaký hausbót Nicols se rozhodnout?

Pro jaký hausbót Nicols se rozhodnout? 19.05.2019

Last minute sleva až 35 % na lodě Nicols rozhodně stojí za zvážení. Jak si vybrat třídu komfortu u této společnosti, aby vám dokonale vyhovovala?  
Canal du Midi: Perla mezi vodními cestami

Canal du Midi: Perla mezi vodními cestami 05.05.2019

Canal du Midi nejlepším místem pro dokonalou dovolenou na lodi s přáteli či rodinou. Od jara až do podzimu můžete objevovat krásu tohoto kraje, který se koupe v paprscích slunce, z paluby vlastní lodi. Užijte si báječně uvolněnou atmosféru na této nádherné historické vodní cestě.
Mazury: pestrý kraj plný unikátů

Mazury: pestrý kraj plný unikátů 28.04.2019

Varmijsko-mazurské vojvodství z velké části sousedí s Kaliningradskou částí Ruska. Celkově se na tomto území vystřídalo ve své vládě mnoho národů a etnik, je tedy velmi pestré a má svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout.
Kondiční plavby na Vltavě

Kondiční plavby na Vltavě 18.04.2019

Jak se říká: těžko na cvičišti, lehce na bojišti. Na řekách toto pravidlo platí obzvlášť. Připravili jsme pro Vás kondiční plavby, kde se naučíte manévrovat s lodí a společně zvládneme prvotní trému. Vaši dovolenou si pak zajisté užijete o to víc!
Testujeme: Italská společnost Houseboat.it

Testujeme: Italská společnost Houseboat.it 14.04.2019

Přijali jsme pozvání od italské charterová společnosti Houseboat.it a vydali se pro vás otestovat jejich služby do Benátské laguny. Během poznávací cesty jsme měli možnost zhodnotit jejich flotilu, personál, přístavy i nabízené itineráře. Temperamentní Italové nás opět přesvědčili o tom, že jejich pohostinnost je nepřekonatelná a že okolí Benátek patří mezi top destinace pro dovolenou na hausbótu.
Velikonoce na hausbótu se slevou

Velikonoce na hausbótu se slevou 07.04.2019

Do začátku velikonočních oslav sice zbývají necelé dva týdny, u nás si ale nadílku užijete už dnes. Čekají na vás slevy až 35 % na pronájem lodí v kouzelných koutech Evropy, které jsou jako stvořené pro jarní plavbu na hausbótu. Pojedete ochutnávat Francii, zarybařit si do Německa nebo si užijete pravé křesťanské oslavy v Itálii?
Přecházíme pod značku Hausboty.cz

Přecházíme pod značku Hausboty.cz 01.04.2019

Rádi bychom vám představili naše nové logo. Pro vás se nic nemění - služby zůstávají stejně skvělé jako doposud. Jen budeme vystupovat v nových barvách společně s yachting.com.
Pejsci na palubě hausbótu

Pejsci na palubě hausbótu 30.03.2019

Se stejnou pravidelností, s jakou si vybíráme letní dovolené, si majitelé pejsků začínají lámat hlavu nad tím, kam a komu svěří během pobytu své čtyřnohé kamarády. Přitom v mnoha případech zařizování hlídání není nutné – psy můžete vzít na palubu hausbótu klidně s sebou.
Balte kurfry, jarní dovolená nepočká

Balte kurfry, jarní dovolená nepočká 24.03.2019

Doby, kdy jsme jezdívali na dovolené dvakrát ročně, jsou dávno pryč. Svět se nám otevřel a my už nemusíme trávit léto u moře a zimu na horách. Náš volný čas máme možnost vyplnit i dalšími výlety a pobyty, které nám udělají radost. Chladnější měsíce můžeme strávit v tropických destinacích, víkendy si zpříjemňovat v evropských metropolích a první jarní paprsky chytat třeba z paluby hausbótu.
Za jarními květy do Holandska

Za jarními květy do Holandska 14.03.2019

Vydejte se s námi během jarních měsíců do květy provoněného Holandska. Vytipovali jsme pro vás tři světově proslulé akce, které váš výlet na hausbótu nevídaně oživí.
Hausbóty až o 30 % levněji!

Hausbóty až o 30 % levněji! 09.03.2019

Těžko byste v Evropě hledali oblíbenější destinaci pro dovolenou na hausbótu, než je Francie. Země, kterou charakterizuje božské víno, prvotřídní gastronomie a významná historie, nabízí perfektní podmínky pro požitkáře všech věkových kategorií.
Až 30% sleva k 30. výročí FPP

Až 30% sleva k 30. výročí FPP 04.03.2019

Takovouto pecku jsme si před sezónou mohli přát. FPP rozdává slevy až 30 % na vybrané lodě při objednávce do 20. března 2019.
Oblíbená Europa 400 nyní o 25 % levněji!

Oblíbená Europa 400 nyní o 25 % levněji! 03.03.2019

Se začátkem jara jsme si pro vás připravili překvapení. Hausbót Europa 400 z řady Comfort nyní nabízíme s 25% slevou, a to na pronájem v celé sezóně. Rezervace do 31. 3. 2019.
Jaro 2019 ve Francii s 30% slevou

Jaro 2019 ve Francii s 30% slevou 20.02.2019

Jen pár týdnů zbývá do zahájení lodní sezóny. Pojďte ji zahájit s námi. Připravili jsme 30% slevu na vybrané lodě v termínech od 15. března do 24. června 2019. Nabídka platí do 28. února 2019.
Hausbót = místo pro rodinnou dovolenou

Hausbót = místo pro rodinnou dovolenou 09.02.2019

Pomalu nastává čas plánování letních dovolených. Cestování autem nebo letadlem je nuda, zkuste protentokrát opravdové dobrodružství – plavbu na lodi!
Meklenburská jezera, neprobádaný německý ráj

Meklenburská jezera, neprobádaný německý ráj 26.01.2019

V Evropě najdete spousty míst, která jsou jako stvořená pro dovolenou na hausbótu. Francie, Nizozemí nebo jižní státy jsou destinacemi, kam vedou kroky většiny kapitánů a jejich posádky. Opravdový ráj vhodný k prozkoumání zpoza kormidla se ale nachází blíž, než byste si mysleli.
Lanke Charter vás zve do Německa!

Lanke Charter vás zve do Německa! 19.01.2019

Naše nabídka hausbótů se opět rozšířila. Tentokrát vás potěší lodě německé společnosti Lanke Charter, která kromě klasických hausbótů nabízí i několik atypických plavidel pro opravdové fajnšmekry.  
Až 20% sleva za včasnou rezervaci! POUZE DO KONCE ROKU

Až 20% sleva za včasnou rezervaci! POUZE DO KONCE ROKU 24.12.2018

Možná si klepete na čelo – Vánoce ještě ani neskončily a vy už máte řešit dovolenou pro nadcházející rok. Ano, možná je to bláznivé, nicméně first minute nabídky nabízí tolik výhod, že vám o nich zkrátka musíme říct.
Průvodce výběrem destinace

Průvodce výběrem destinace 08.12.2018

V minulém článku jsme vám pomohli s výběrem správné lodi na základě preferované třídy komfortu. Abyste ale mohli začít s hledáním konkrétního hausbótu, je potřeba najít odpověď na další záludnou otázku – jaké místo budete zpoza kormidla prozkoumávat?
TIP: Jak na dárek od Ježíška?

TIP: Jak na dárek od Ježíška? 04.12.2018

Svět se prý dělí na dvě skupiny lidí: v první jsou ti, kteří trpí nákupní vánoční horečkou a ve druhé ti, kteří mají horečku z těchto lidí. Ať už patříte kamkoliv, můžete potěšit své blízké třeba poukazem na pronájem lodi. Důvodů může být hned několik.
Rozhodování před cestou: Standard či Comfort?

Rozhodování před cestou: Standard či Comfort? 02.12.2018

Cestování na hausbótu není jen o výběru pravé destinace a o rozhodnutí, kolik dní na palubě obytné lodi strávíte. Se svými spoluplavebníky si budete muset také vybrat loď, která vás bude při poznávání nových míst doprovázet. Volbu konkrétního modelu necháme na vás, dnes vám ale poradíme, po jaké třídě komfortu lodi sáhnout.
BLACK FRIDAY: -25 % na lodě Magnifique, Calypso, Clipper

BLACK FRIDAY: -25 % na lodě Magnifique, Calypso, Clipper 23.11.2018

Využijte časově omezenou slevu od pátku 23. 11. do pondělí 26. 11. 2018
Střední a jižní Holandsko: oblast vybízející k prozkoumání na lodi

Střední a jižní Holandsko: oblast vybízející k prozkoumání na lodi 15.11.2018

Málokterá krajina v Evropě nabízí tak ideální podmínky na prozkoumávání zpoza kormidla jako střední a jižní Nizozemí. Země, kterou charakterizují kvalitní sýry, tulipány rozličných barev a větrné mlýny se pyšní také hustou sítí kanálů.
Lodě Nicols nově i v Holandsku!

Lodě Nicols nově i v Holandsku! 17.10.2018

Náš dlouholetý partner, společnost Nicols, poprvé ve své historii otevírá bázi v Holandsku. Milovníci holandských kanálů těšte se!
Obeplujte Jedenáct fríských měst

Obeplujte Jedenáct fríských měst 17.08.2018

Provincie Fryslân, jejímž hlavním městem je Leeuwarden, je známá především skvělými podmínkami pro vodní turistiku. Naše fríské dobrodružství s názvem „Jedenáct fríských měst“ započne v Koudumu.
Vyberete si z naší last minute nabídky lodí

Vyberete si z naší last minute nabídky lodí 13.08.2018

Pokud jste až do této chvíle nevybrali vaši lodní dovolenou, možná budete mít štěstí a najdete některou z vámi oblíbených lodí v last minute nabídce s velkou slevou.
Last minute plavby po Evropě s 30% slevou

Last minute plavby po Evropě s 30% slevou 24.07.2018

Začátek prázdnin je teď ještě lepší! Na červencové plavby jsme pro Vás společně s Le Boat připravili last minute slevy až 30 %. Pokud se vydáte na jednosměrnou plavbu můžete získat až 50% slevu.
Už víte, kam letos vyplujete?

Už víte, kam letos vyplujete? 02.07.2018

Vybrat správnou destinaci může být pro někoho oříšek. Žena chce za kulturou, muž zase za sportem a rybařením, děti chtějí zábavu, parta přátel se poohlídne po odpočinku na palubě s dobrým vínem a grilovanou uzeninkou... Podívejte se, co kterou zemi nejvíce vystihuje.
Saona: lodní dobrodružství vhodné pro začátečníky

Saona: lodní dobrodružství vhodné pro začátečníky 09.04.2018

Nechcete-li cestovat daleko, ale chcete-li poznat kus pořádné Francie, vyplujte na řeku Saone. Tato plavbu bude plavbou za kulinářskými zážitky krajem hojnosti.
Anjou: Ideální dovolená na francouzském venkově

Anjou: Ideální dovolená na francouzském venkově 02.04.2018

Tradice, venkov, zámky, křišťálové vodní cesty a Paříž jen 2,5 hodiny jízdy autem!
Velikonoční nadílka: Lodě Nicols s 30% slevou

Velikonoční nadílka: Lodě Nicols s 30% slevou 19.03.2018

Ušetřete 30 % z ceny dovolené. Stačí si tyto Velikonoce zarezervovat loď Nicols a levnější pronájem hausbótu je Váš. Je to jednoduché.
Přecházíme pod značku ZINDULKA hausboty

Přecházíme pod značku ZINDULKA hausboty 12.03.2018

Už na začátku roku jsme započali dlouhou cestu. Cestu vizuálního přechodu pod značku ZINDULKA hausboty s.r.o. Už bylo na čase! Již několik let jsme součástí největší charterové skupiny v České republice ZINDULKA. Co se za tu dobu změnilo?
Poznejte kosmopolitní Alsasko

Poznejte kosmopolitní Alsasko 05.03.2018

Směsice kultury, kosmopolitních měst, historických památek, výborných francouzských vín a uchvacující přírody. Ano, takový je francouzský kraj Alsasko ležící v severovýchodním cípu Francie.
Jarní Francie až s 30% slevou

Jarní Francie až s 30% slevou 16.02.2018

Zimní olympiáda pomalu vrcholí a přístavy se pomalu chystají na jaro. Buďte při prvních plavbách po řekách a kanálech u toho. Předsezónní pronájmy jsou za hubičku. Není nač čekat, zima za chvíli skončí a štěstí přeje připraveným.
Jak vybrat destinaci pro rodinnou plavbu

Jak vybrat destinaci pro rodinnou plavbu 17.01.2018

Dovolená na lodi nabízí mnoho aktivit a možností, jak strávit ty nejúžasnější prázdniny s nejmenšími na palubě. Na co se zaměřit při výběru destinace, aby Vaše ratolesti bavila a vy si ji také pořádně užili?
Představujeme královnu vodních cest - loď Magnifique

Představujeme královnu vodních cest - loď Magnifique 08.01.2018

Je prostorná. Je luxusní. Je vhodná pro velkou rodinu nebo partu přátel. Řeč je o lodi Magnifique - královně vodních cest. Do terasy se hned zamilujete. Popíjení vína pod širým nebem za západu slunce nebo chytit ten správný bronz už nebude jen snem. Pojďte s námi nakouknout do kajuty.
Plujte Francií s 20% slevou - jen do konce roku

Plujte Francií s 20% slevou - jen do konce roku 25.12.2017

Vydejte se objevovat ty nejkrásnější vodní cesty -  Canal du Midi, řeku Lot, Burgundy nebo Alsasko a ušetřete 20 % z ceny pronájmu. Nabídka platí pro všechny francouzské destinace, pro pronájmy v délce min. jeden týden uskutečněné během března a dubna.
Friuli, region rybářů a skvělých vín

Friuli, region rybářů a skvělých vín 26.10.2017

Italský region Friuly je kouzelný kraj, ze kterého se nebudete chtít vrátit. Kraj moře, ostrovů, historie a skvělého vína.
Ochutnejte nejslavnější specialitu Canal du Midi

Ochutnejte nejslavnější specialitu Canal du Midi 12.10.2017

Uvařte si společně s námi nejslavnější specialitu jihozápadní Francie, kraje kde se nachází středověký hrad Carcassone, sluncem zalité vinice a překrásný Canal du Midi, památka UNESCO.
Babí léto a podzim - skvělé období pro lodní dovolenou

Babí léto a podzim - skvělé období pro lodní dovolenou 21.09.2017

Na sklonku léta a začátkem podzimu je na kanálech a řekách krásně. Voda je teplá, příroda se zabarvuje a ceny pronájmů prudce klesají. Aktuálně Vám můžeme nabídnout slevy až 30 %, na jednosměrné plavby i 50 %.
Představujeme Vám našeho nového fríského partnera

Představujeme Vám našeho nového fríského partnera 31.08.2017

Holandsko v plném komfortu a pohodlí, po kterém toužíte.  
Indiánské léto s Locaboat

Indiánské léto s Locaboat 05.08.2017

Traduje se, že září a říjen jsou nejlepšími měsíci k vychutnání si Burgundska nebo jižní Francie. Připravili jsme pro Vás slevu až 63 % na lodě Locaboat v měsíci září a říjnu. Nabídka je platná do 31. srpna 2017.
Zaplatíte méně, uplujete více

Zaplatíte méně, uplujete více 15.06.2017

Jednosměrné plavby jsou v last minute nabídce s 50% slevou. 
Okouzlující plavba Benátskou lagunou

Okouzlující plavba Benátskou lagunou 08.06.2017

Benátská laguna nabízí nejen slavné Benátky, ale i umění, historii a nádherné pláže.
Prázdninová Francie s 30% slevou

Prázdninová Francie s 30% slevou 01.06.2017

Vyberte si loď pro prázdninovou plavbu ve Francii s 30% slevou
Proč je lodní dovolená na řece Lot jedinečná?

Proč je lodní dovolená na řece Lot jedinečná? 28.04.2017

Chcete vyplout do kraje, který každoročně vyhrává nejoblíbenější destinaci klientů? Toužíte po tom vidět něco neokoukaného? Pak je pro Vás plavba po řece Lot tím pravým! Tato meandrovitá řeka v sobě snoubí nádhernou přírodu, historii a koupání v jeden neopakovatelný zážitek! 
Levněji už to opravdu nejde

Levněji už to opravdu nejde 24.04.2017

Chcete získat 4,5 dne na lodi zdarma, plout na prostorném moderním hasbótu a objevovat krásy přímořské oblasti Camargue ve Francii?  Přesně takovou plavbu Vám nabízíme za pouhých 800 €.
Camargue: ráj fauny a flóry. Nyní s 20% slevou!

Camargue: ráj fauny a flóry. Nyní s 20% slevou! 14.04.2017

Pokud vás láká slunečné počasí od dubna do října, plavební oblast, kde vás nebrzdí žádná zdymadla a kde jsou vyhlášené farmy na pěstování ústřic, a chcete si užívat zábavu na rodinných plážích v Palavas-les-Flottes, La Grande Motte a Carnon, tak vyplujte do Camargue.
Vyplujte s přáteli na průzračná jezera!

Vyplujte s přáteli na průzračná jezera! 31.03.2017

Meklenbursko se vyznačuje panenskou přírodou a rozmanitou faunou a je z České republiky vzdálené co by kamenem dohodil. Vyplujte a využijte skvělou akční nabídku! Domluvte se s přáteli nebo rodinou a budete mít dovolenou o poznání levnější! 
Jarní akční nabídky

Jarní akční nabídky 24.03.2017

Poslední březnové dny Vám ještě dají šanci rezervovat loď s obrovskými slevami! Pokud už máte deště plné zuby, tak vyplujte za sluncem. Jestliže jste spíše příznivcem poznávání nových míst a chutí, tak vězte, že právě na jaře je pro vaše toulky ta nejvhodnější doba....
Ráj vinařů i pivařů, takové je Alsasko!

Ráj vinařů i pivařů, takové je Alsasko! 23.03.2017

Vyplujte do Alsaska za poznání místní kosmopolitní atmosféry, vína či dokonce piva. Ochutnejte některou z místních specialit vyrobených ze švestek, slavný quiche Lorraine nebo pokrm z račího masa. I příznivci vodních sportů nepřijdou zkrátka.
Středověké vesnice a světoznámé vinice: objevte laterální kanál řeky Loiry

Středověké vesnice a světoznámé vinice: objevte laterální kanál řeky Loiry 09.03.2017

Jedna z nejrozmanitějších plavebních oblastí se vine jen dvě hodiny jízdy autem jižně od Paříže přes středověké vesničky plné historie a světoznámé vinice. Vždyť kde jinde mají vyhlášenější víno než právě v Sancerre?
Po Frísku (nejen) za gurmánskými zážitky

Po Frísku (nejen) za gurmánskými zážitky 02.03.2017

Frísko se svou charakteristikou drobně vymyká všem zažitým stereotypům. Menší městečka nizozemského severu však nemají o nic méně lákadel než větší "holandská" města.
Podzimní rybaření v Meklenbursku

Podzimní rybaření v Meklenbursku

Místní fauna a flóra je natolik pestrá, že bylo okolí jezera Müritz vyhlášeno národním parkem. Meklenbursko není jen o přírodě, na své si zde přijdou též milovníci historie. My Vás ale nyní chceme zlákat na zážitky především pro rybáře.
Objevte kouzlo a klid Canal du Nivernais

Objevte kouzlo a klid Canal du Nivernais

Řeka Yonne a Canal du Nivernais protékají malebnou krajinou, jež získala svou reputaci především díky vinicím, které produkují vína světového věhlasu.
Věnujte dovolenou k Vánocům!

Věnujte dovolenou k Vánocům!

Mnoho z nás zaznamenalo, že do Vánoc již moc času nezbývá. Pokud ještě nemáte ani tušení, co darovat svým blízkým k Vánocům, tak nepropadejte panice! Buďte kreativní a udělejte opravdovou radost...
Nejoblíbenější destinace 2016: Lot

Nejoblíbenější destinace 2016: Lot

Tip! Řeka Lot se líně klikatí jihozápadem Francie. Pokud během plavby zvednete hlavu, pohled na gigantické skalní masivy Vám vezme dech. Místní krajina je dramatická a tajemná.
Objevujte krásy České republiky

Objevujte krásy České republiky

Asi Vás nepřekvapí, že jednou z nejoblíbenějších destinací našich klientů je právě Česká republika. Vždyť kdo by nechtěl naši zemi poznat z jiné perspektivy, a to právě z paluby vlastního plovoucího hotelu - z hausbótu?! Kdo bude číst dál, dozví se, že nabízíme dvě nové destinace na jihu Čech.
Nenechte si ujít plavbu po anglickém skvostu!

Nenechte si ujít plavbu po anglickém skvostu!

James Bond, čaj o páté, tradice, velkolepé památky a nádherná příroda. A samozřejmě také majestátní Temže....
Středomořská atmosféra se vším všudy!

Středomořská atmosféra se vším všudy!

Vyplujte vstříc Camargue a pozorujte přelety ledňáčků, majestátní plameňáky či volavky zrovinka si shánějící večeři. Nebuďte překvapeni z žebrajících polodivokých koní.
Plavba krajem vína a dijonské hořčice!

Plavba krajem vína a dijonské hořčice!

O vodní toky v Burgundsku není nouze. Stejně tak tu téměř na každém kroku narazíte na vinice. Nově se tomuto regionu, ve kterém se snoubí venkovská krása Francie s podnebím příhodným pro pěstování vinné révy, říká Bourgogne-Franche-Comté.
Vodní sporty a večerní párty - takový je Sneekweek!

Vodní sporty a večerní párty - takový je Sneekweek!

Zavítejte do nádherného a svébytného regionu - Fríska! A kdy jindy než právě na vodní akci roku, Sneekweek!
Alsasko: Různorodost na každém kroku

Alsasko: Různorodost na každém kroku

Pokud nejste pivař, vinař a ani si nepotrpíte na místních gastronomických zážitcích, tak nesmutněte. V Alsasku se dá zažít mnohé. Vždyť jen návštěva sofistikovaného Štrasburku ve Vás zanechá dojem na dlouhá léta. Kosmopolitnější oblast byste hledali marně!
Nejen historie a krásná příroda, to je Anjou!

Nejen historie a krásná příroda, to je Anjou!

Oáza klidu nacházející se 2,5 hodiny jízdy autem od Paříže! Objevujte ten pravý francouzský venkov v kraji plném hradů, zámků a opatství.
Vyplujte na Charente!

Vyplujte na Charente!

Nádherně čistá voda lákající ke koupání, Cognac, mořské plody a římské památky, to vše a mnohem více je řeka Charente.
Bezpečná dovolená? To je plavba na hausbótu!

Bezpečná dovolená? To je plavba na hausbótu!

Individuální dovolená na hausbótu je snad tím nejbezpečnějším druhem dovolené...
Nováček na Mazurách!

Nováček na Mazurách!

Prostorný a komfortní interiér je zárukou skvěle strávené dovolené!
Budujte tým na lodi

Budujte tým na lodi

Potřebujete zlepšit mezilidské vztahy ve třídě, ve firmě, ve sportovním klubu? Nic jiného neutuží Váš kolektiv tak jako společné lodní dobrodružství. Na lodi se chvíle pohody střídají s chvílemi plnými adrenalinu.
Objevte Akvitánii

Objevte Akvitánii

Kraj slunce na jihozápadě Francie nabízí kromě výjimečných vodních cest také další dvě slasti, kvůli kterým se vyplatí zvážit jeho návštěvu – rozmanitou kulturu a unikátní gastronomii. Během plavby navštívíte nespočet kočičími hlavami vydlážděných středověkých vesnic, které zdobí domy s hrázděním, stejně jako rozlehlé roviny s malebnými pahorky posetými vinnou révou.  

 

 

Sledujte nás