Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

BLACK FRIDAY: -25 % na lodě Magnifique, Calypso, Clipper

Využijte časově omezenou slevu od pátku 23. 11. do pondělí 26. 11. 2018
Využijte časově omezenou slevu od pátku 23. 11. do pondělí 26. 11. 2018

Černý pátek doplul i na hausbóty k Zindulkovi. Podmínky jsou jednoduché.

  • Vyberte si, jaký termín vyplujete a kterou loď chcete: MagnifiqueCalypsoClipper.
  • Rezervujte si loď od pátku 23. 11. do pondělí 26. 11. 2018.
  • Minimální délka pronájmu je 7 dní.
  • Tuto slevu nemůžete kombinovat.
  • Zaplatíte pouze 15% zálohu a loď je vaše.

Nebaví vás čekat na potvrzovací e-mail? ZAVOLEJTE NÁM na 730 848 736 a my vám po telefonu potvrdíme dostupnost termínu a destinace. Případně ihned najdeme náhradní a loď budete mít od prvního okamžiku jistou.

Ze kterých lodí můžete vybírat

Magnifique (8 + 2 osoby)

Magnifique je ideální volbou pro větší skupiny až 10 osob. Dřevěný interiér uspokojí i náročnější klienty. Kajuty jsou umístěny na přední a zadní straně, aby poskytovaly dostatek soukromí. Ale zároveň poskytují i prostor pro ústřední salón, kde budete trávit společný volný čas. Obrovská horní terasa je vybavena pevným stolem, polstrovanými sedačkami, slunečníkem a ledničkou. Plavci se zamilují do platformy na zádi, která usnadňuje dostání se z a na loď.

 

Calypso (6 + 2 osoby)

11calypso.jpg

Calypso je navržena pro ty, kteří mají rádi tradici. Prostorný salón je situován na přídi a nabízí široký výhled do okolí. Odtud je to jen pár kroků na krásnou loungingovou palubu okolo vnitřního stanoviště kormidelníka. V interiéru jsou umístěny tři oddělené židle, se kterými budou gurmánské hody u stolu zábavou. V kajutách jsou umístěny dvě samostatná jednolůžka, které lze jednoduše spojit a proměnit ve dvoulůžko. Ze salonku máte přímý přístup k horní terase a druhému stanovišti kormidelníka.

 

Clipper (4 + 2 osoby)

a.jpg

Hausbót Clipper nabízí luxusní prostor pro čtyři osoby. Je ideální pro dva páry nebo rodinu s dětmi. K dispozici jsou dvě oddělené prostoné kajuty, každá s vlastní koupelnou a elektrickým WC. K dispozici je prostorná horní terasa s druhým stanovištěm kormídelníka. Loď má útulný a moderní interiér, který nabízí maximální pohodlí během plavby. 


Chcete-li doporučit loď, trasu nebo se zeptat na více podrobností, ozvěte se nám do chatu nebo na telefon 730 848 736.

Sledujte nás