Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Dovolená na hausbótu krok za krokem

Plánování letních dovolených se nezadržitelně blíží. Šeď zimních dní nás už nudí a my přemýšlíme, kam se za pár měsíců vydáme za dobrodružstvím.
Plánování letních dovolených se nezadržitelně blíží. Šeď zimních dní nás už nudí a my přemýšlíme, kam se za pár měsíců vydáme za dobrodružstvím.

Jestli uvažujete nad dovolenou na hausbótu, ale zatím s podobným výletem nemáte moc zkušeností, zrevidovali jsme pro vás sekci Poprvé na hausbótu. Ta vás provede plánováním dovolené na lodi krok za krokem.

Poprvé na hausbótu?

Strach nebo jakékoli obavy nechte doma. Věřte nám, každý z vás je schopný hausbót bezpečně ovládat. Vždyť jeho řízení je snadnější než ovládání auta! Stres ve vás nemusí vyvolávat ani proplouvání zdymadly. Také tento úkon zvládnou i méně zkušení z vás. Pokud tedy máte pocit, že by se vám dovolená na palubě lodi mohla zamlouvat, váhat nemusíte.  

 A jak to funguje?

Je to snadné! V dalším z našich tematických článků vám stručně, ale zároveň jasně vysvětlíme, jak taková dovolená na lodi probíhá. Otázky zodpovíme i těm nejzvídavějším z vás. Probereme, co je nutné vyřídit v předstihu a jak bude probíhat předání lodi na místní bázi. Jestliže by vám náš rozsáhlý článek nestačil a vy se toužili poptat ještě na další informace, neváhejte nás kontaktovat.

Výběr lodi i posádky

Jedním z nejdůležitějších úkolů, které vás před cestou čekají, je výběr správné posádky a následně lodi a destinace. S tím, jaké plavidlo zvolit a kam se s ním vydat vám mile rádi pomůžeme. Složení posádky bude na vás. V článku poradíme, s jakými lidmi na dovolenou na hausbót vyrazit, jakým se naopak vyhnout a jak na palubě udržet pohodovou atmosféru po celou dobu pobytu.

Vsaďte na jistotu

Dovolte nám vás přesvědčit, že nešlápnete vedle, pokud na dovolenou vyrazíte s naší společností. Důvodů existuje hned několik, 10 nejzásadnějších jsme pro vás sepsali v krátkém textu. Pokud vás nepřesvědčíme, na závěr alespoň poradíme, jak vybírat společnosti, se kterými vám hrozí minimum komplikací v případě jakéhokoli problému.

Potřebujete poradit trasu či kterou destinaci si zvolit? Nebo si zjistit více do podrobna, jak probíhá dovolená na hausbótu a co vše obnáší? ZAVOLEJTE NÁM na +420 730 188 100. Zodpovíme vám dotazy a zjistíme dostupnost ve vámi zvolených termínech.

Kontaktovat nás můžete také po e-mailu hana.fialova(zavináč)hausboty.cz.

Sledujte nás