Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

2021: Včera bylo pozdě!

Nabízet „jistotu“ je v dnešní době pošetilé, v cestovním ruchu dokonce dvojnásobně. I přesto jsme pro vás připravili First Minute nabídku, která se jistotě blíží natolik, že vám ji s klidným svědomím můžeme doporučit. 
Nabízet „jistotu“ je v dnešní době pošetilé, v cestovním ruchu dokonce dvojnásobně. I přesto jsme pro vás připravili First Minute nabídku, která se jistotě blíží natolik, že vám ji s klidným svědomím můžeme doporučit. 

Nabízet „jistotu“ je v dnešní době pošetilé, v cestovním ruchu dokonce dvojnásobně. I přesto jsme pro vás připravili First Minute nabídku, která se jistotě blíží natolik, že vám ji s klidným svědomím můžeme doporučit. Největší výběr lodí, slevy až 20 % a naše maximální podpora při jakémkoli problému je samozřejmostí. A protože víme, že pandemie zdaleka není u konce, přidali jsme letos k First Minute také záruku vrácení peněz v případě, že na dovolenou nebude moci odjet.

Le-Boat-cropped.jpg

Nikdo z nás neví, jak bude letní sezóna 2021 vypadat. Nechceme věštit z křišťálové koule, na druhou stranu doufáme, že po zkušenostech z letošního roku celou situaci zvládneme ještě o něco lépe. Poučily se vlády jednotlivých státu, chytřejší jsou také charterové společnosti i my, kteří vám dovolenou přinášíme. Věříme, že i vy v současnosti dokážete lépe vyhodnotit, jestli se na dovolenou příští rok vydat, nebo ne. Pokud jste zdraví a plní síly, ale stále trochu váháte, věřte, že jsme podmínky upravili tak, abychom vám vyšli maximálně vstříc.

Vracíme peníze, ne vouchery

COVID_penize_clanek-1.png

O své peníze nepřijdete. Ačkoli mnoho z vás nabídku voucherů v případě zrušení rezervace vítá, chápeme, že možnost vrácení peněz oceníte také. I proto s touto možností naši největší partneři LeBoat, FPP, Locaboat a Nicols přišli. Jestliže si hausbót rezervujete do konce února 2021, získáte jistotu ve formě „free cancelation“, tedy bezplatného zrušení rezervace, pokud bude vaše dovolená zrušena kvůli pandemii. Pod tím si můžete představit například uzavření hranic, povinnou karanténu nebo testování. Samozřejmě i nadále nabízíme možnost bezplatné změny rezervace nebo vystavení voucheru, kdo ale bude požadovat vrácení peněz, bude je mít.

Bezpečnost na prvním místě

COVID_penize_clanek-1.png

Dodržování společenského odstupu je a bude klíčové. A jak se lépe ostatním lidem stranit, než na palubě vlastní lodi? Vše, co k poklidné dovolené potřebujete, na hausbótu najdete – plně vybavenou kuchyň, sprchu s teplou vodou i pohodlné kajuty, ve kterých budete mít dostatek soukromí. Loď se tak stane vaším bezpečným útočištěm, a bude jen na vás, jak často přijdete do kontaktu s dalšími lidmi. Na bezpečnost myslí i samotné charterové společnosti, které upravily postupy na základnách i na samotných lodích. Více se dozvíte ve článku FAQ – COVID 19 na hausbótu.

Jsme na jednom hausbótu

Obsazenost lodí na léto 2021 stoupá. K vyšší obsazenosti přispívají jak změny rezervací z jara a léta letošního roku, tak výrazné First Minute slevy. Ty u většiny charterovek končí s koncem roku, u jiných, například u LeBoat, už na konci listopadu. V porovnání s předchozími lety je v tuhle chvíli lodí na výběr méně a až poloviční obsazenost prázdninových termínu se předpokládá už u konce tohoto roku. Podzim 2020 je proto tou nejlepší dobou, kdy si letní dovolenou vybrat a rezervovat.

Pokud máte jakékoli obavy, nebojte se na nás obrátit. Stejně jako v předchozích letech, i během pandemie jsme s vámi na jedné lodi. Vyřešíme za vás jak rezervaci, tak případné komplikace.

Máte další otázky? Rádi vám pomůžeme. Využijte prosím e-mail hana.fialova(zavináč)hausboty.cz nebo nám zavolejte na číslo +420 730 188 100.

Sledujte nás