Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Hausbóty až o 30 % levněji!

Těžko byste v Evropě hledali oblíbenější destinaci pro dovolenou na hausbótu, než je Francie. Země, kterou charakterizuje božské víno, prvotřídní gastronomie a významná historie, nabízí perfektní podmínky pro požitkáře všech věkových kategorií.
Těžko byste v Evropě hledali oblíbenější destinaci pro dovolenou na hausbótu, než je Francie. Země, kterou charakterizuje božské víno, prvotřídní gastronomie a významná historie, nabízí perfektní podmínky pro požitkáře všech věkových kategorií.

Rádi vám děláme radost. Po akci na pronájem oblíbené lodi Europa 400 v Německu (platná do 31. 3. 2019) jsme se rozhodli potěšit vás ještě jednou. Francie u nás každoročně patří mezi jednu z nejžádanějších destinací pro dovolenou na hausbótu. Tak proč si letos plavbu neužít s parádní slevou na pronájem kterékoli lodi?

Ušetřete až 30 % během března na pronájmu lodi

  • 30 % ušetříte díky 30. výročí firmy FPP na vybrané lodě a báze. Minimální délka pronájmu jsou 4 noci. Nabídka platí do 20. 3. 2019. Více informací najdete v novince Až 30% sleva k 30. výročí FPP.
  • 25 % dolů nabízí Locaboat na všechny francouzské destinace. Akce je platná na pronájmy během hlavní sezóny od července do září. Nabídka platí do 31. 3. 2019.
  • 30 % dolů nabízí Nicols na všechny destinace kromě Německa a Holandska. Nabídka platí do 31. 3. 2019.

Nejvyšší čas začít s plánováním cesty! Kam se vydat?

Cílová destinace: Požitek

Francouzi vědí, jak žít. Pokud tohle umění ovládáte také, budete se v zemi na západ od nás cítit jako doma. Milovníci vína mohou každý večer pozorovat západ slunce se sklenkou světově proslulého vína v ruce. Gurmáni si užijí každý chod, který si na dovolené objednají, a je jedno, jestli ve špičkové restauraci nebo na místním farmářském trhu. Snílci, kteří se rádi vracejí do minulosti, nebudou vědět, který hrad nebo zámek navštívit dřív. Elegantní Francii si ale užijí i rodiny s dětmi, pro které je v oblasti na výběr z mnoha aktivit, díky kterým se během plavby nebude nudit žádný člen posádky. Pokud máte raději klid, rádi si zachytáte ryby nebo si odpočinete na nepřeplněné pláži, i vás destinace uspokojí.

Okolí Besanconu ve Francii okouzlí

Jedenáct unikátních plavebních oblastí

Ve Francii vám obstaráme hausbóty v celkem jedenácti regionech, kdy každý z nich je úplně jiný. Abychom vám ale nezamotali hlavu, vybrali jsme pro vás šest plavebních oblastí, kterým byste podle nás měli věnovat největší pozornost.

Pravděpodobně nejvěhlasnějším regionem vhodným k dovolené na palubě lodi je Canal du Midi. Není divu – v těchto vodách se psala historie. A vy si ji můžete dodnes užít. Pestrobarevné zážitky vás naopak čekají v Camargue. Místní na tradicích založený životní styl vás bude bavit. Kromě toho si oblast zamilují i ti z vás, kteří si nedovedou dovolenou představit bez nádherných písčitých pláží.
Dlouhé písečné pláže v Camarque ve Francii

Typický francouzský venkov na vás naopak čeká ve Franche Comté, ve kterém se vám dostane tíženého klidu a pohody. Pokud se vám nechce jezdit zbytečně daleko, pravou oblastí pro vás bude Alsasko, které vás nadchne kosmopolitní atmosférou. Řeka Lot vás naopak zavede ke starobylým hradům, středověkým městům a historickým zámkům. Zapomenout nesmíme ani na Burgundsko, které prozkoumáte na řekách Nivernais, Loire a Yonne. Blízkost Paříže a výjimečná vína nejsou jedinými důvody, proč se budete chtít do regionu vracet.

Chcete-li doporučit loď, trasu nebo se zeptat na více podrobností, ozvěte se nám do chatu nebo nám ZAVOLEJTE na +420 730 848 736. Zodpovíme vám dotazy a zjistíme dostupnost lodí ve vámi zvolených termínech.

Kontaktovat nás můžete také po e-mailu petra.boskova(zavináč)hausboty.cz.

Sledujte nás