Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Seznamte se s novou krasavicí - La Péniche S

Elektrická krasavice, která bude tichou průvodkyní na vaší plavbě.
Elektrická krasavice, která bude tichou průvodkyní na vaší plavbě.

Na výstavě Boot Düsseldorf jsme měli možnost osobně se seznámit s novinkou společnosti Les Canalous, elektrickou lodí La Péniche S.

La Péniche S

Proč má na konci označení „S“? Podle slova „silence“. Loď je totiž elektrická a umožňuje vychutnat si okolní přírodu při plavbě bez zvuku spalovacího motoru. Zatím je dostupná pouze v Alsasku, kde je dostatek nabíjecích míst.

S délkou 15 metrů, což je maximum pro lodě bez licence, poskytuje nebývale prostornou terasu pro společné posezení celé posádky. V pěti kajutách se ubytuje až 10 osob, k dispozici jsou 4 koupelny. Zajímavostí je hybridní stanoviště kormidelníka a panoramatická střecha.

Byla jsem k jednomu stanovišti kormidelníka skeptická, ale v praxi funguje skvěle. Střecha  se nechá jedním stiskem tlačítka odsunout a kormidelník má rázem nad hlavou otevřené nebe a před sebou volný výhled.
Hana Fialová, Hausboty.cz

V případě změny počasí střechu jedním stiskem zase zatáhnete. Okna vpředu se dají plně otevřít a boční dveře lze odsunout, kormidelní post se potom téměř neliší od klasického venkovního. Sedadlo u kormidla je možné posunout do zvýšené polohy pro lepší viditelnost.

les-canalous-la-peniche-s-huge-2969069483cbf73d.jpg

Při najíždění do zdymadel se můžete krásně vyklonit do strany a vidíte až na špičku lodi. Na loď je možné bez problémů vzít jízdní kola. Pro zvýšený komfort řízení má loď bowthruster. Velkorysou stojnou výšku minimálně 2 metry v kajutách i v salonu ocení nejen vysocí klienti.

Užijte si i Vy tichou navigaci této lodi, která respektuje životní prostředí a nabízí velký komfort a prostor!

Nabídka speciálně pro zákazníky Hausboty.cz 

(platná pouze do 29.2.2020)
La-Peniche-S-2.jpg

La Péniche S (10 osob, 4 kajuty)

Termín: 23/05/2020 – 30/05/2020
Trasa: z/do Languimberg
Lokalita: Alsasko, Francie

Cena před: 3206 EUR
Sleva: 3 %
Cena po: 3110 EUR

 

Jak ve skutečnosti vypadá?

La Peniche S
La Peniche S
La Peniche S
La Peniche S

 

Chcete vědět více? Stačí se nám ozvat tady do chatu na stránce nebo nám zavolat (+420 730 188 100). Zodpovíme vám dotazy a zjistíme dostupnost ve vámi zvolených lokalitách a termínech.

Sledujte nás