Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Jaro 2019 ve Francii s 30% slevou

Jen pár týdnů zbývá do zahájení lodní sezóny. Pojďte ji zahájit s námi. Připravili jsme 30% slevu na vybrané lodě v termínech od 15. března do 24. června 2019. Nabídka platí do 28. února 2019.

Jen pár týdnů zbývá do zahájení lodní sezóny. Pojďte ji zahájit s námi. Připravili jsme 30% slevu na vybrané lodě v termínech od 15. března do 24. června 2019. Nabídka platí do 28. února 2019.

Jen pár týdnů zbývá do zahájení lodní sezóny. Pojďte ji zahájit s námi.

  • Vyberte si, jaký termín vyplujete a kterou loď chcete: Tarpon 49 QP (5 kajut), Tarpon 42 TP (3 kajuty), Tarpon 37 DP (2 kajuty).
  • Rezervujte si loď od pátku 15. 3. do pondělí 24. 6. 2019.
  • Minimální délka pronájmu je 7 dní.
  • NABÍDKA PLATÍ DO 28. ÚNORA 2019.
  • Platí v bázích ve Francii: Canal du Midi (Carcassonne, Homps, Colombiers Agde a Carnon), Burgundsko (Digoin, Chatillon-en-Bazois, Coulanges-sur-Yonne, Briare Pontailler-sur-Saone, Louhans), Alsasko-Lotrinsko (Languimberg a Waltenheim-sur-Zorn), řeka Charente (Cognac), řeka Lot (Luzech).
  • Tuto slevu nemůžete kombinovat.

Nebaví vás čekat na potvrzovací e-mail? ZAVOLEJTE NÁM na 730 848 736 a my vám po telefonu potvrdíme dostupnost termínu a destinace. Případně ihned najdeme náhradní a loď budete mít od prvního okamžiku jistou.

Ze kterých lodí můžete vybírat

Tarpon 49 Quattro Prestige (10 + 2 osoby)

Tarpon 49 Quattro PrestigeTarpon 49 Quattro Prestige je největší lodí z řady Tarpon a stejně jako její menší kolegyně nabízí velmi mnoho prostoru, komfrotu a pohodlí, abyste si plavbu mohli nerušeně vychutnat. Loď má k dispozci 4 dvoulůžkové kajuty a na přídi se nachází tzv. skipperská kajuta, která má samostatný vstup do kajuty a dvě separátní lůžka nad sebou. Loď je vhodná pro velké rodinné plavby, či plavby velké skupiny přátel. K dispozici je prostorný centrální salon, jehož součástí je plně vybavená kuchyně. Horní terasa s druhým stanovištěm kormidelníka pak nabízí dostatek místa pro společné posezení celé posádky.

Tarpon 42 Trio Prestige (6 + 2 osoby)

Tarpon 42 Trio Prestige

Loď Tarpon 42 Trio Prestige nabízí pohodlí a neobyčejně velký prostor. To je dáno především velikostí lodi a uspořádáním 3 kajut na prostoru 4-kajutové lodi. Tato loď je vhodná pro tři páry, které chtějí mít na lodi dostatek prostoru, či pro početnou rodinu.

Tarpon 37 Duo Prestige (4 + 2 osoby)

Tarpon 37 Duo Prestige

oď Tarpon 37 Duo Prestige splní vaše očekávání, pokud jde o komfort a vybavení, a je velmi vhodná pro celou rodinu (v zadní kajutě mohou být dvě samostatná lůžka pro děti, nebo manželská postel pro páry). Je velmi snadnéřídit tuto loď díky příčnému kormidlu, které usnadní manévry zejména při vplouvání do zdymadel.

 

Chcete-li doporučit loď, trasu nebo se zeptat na více podrobností, ozvěte se nám do chatu nebo nám ZAVOLEJTE na +420 730 848 736. Zodpovíme vám dotazy a zjistíme dostupnost lodí ve vámi zvolených termínech.

Kontaktovat nás můžete také po e-mailu petra.boskova(zavináč)hausboty.cz.

Sledujte nás