Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

TIP: Jak na dárek od Ježíška?

Svět se prý dělí na dvě skupiny lidí: v první jsou ti, kteří trpí nákupní vánoční horečkou a ve druhé ti, kteří mají horečku z těchto lidí. Ať už patříte kamkoliv, můžete potěšit své blízké třeba poukazem na pronájem lodi. Důvodů může být hned několik.
Svět se prý dělí na dvě skupiny lidí: v první jsou ti, kteří trpí nákupní vánoční horečkou a ve druhé ti, kteří mají horečku z těchto lidí. Ať už patříte kamkoliv, můžete potěšit své blízké třeba poukazem na pronájem lodi. Důvodů může být hned několik.
Co pořídit rodině, dětem, rodičům k Vánocům pod stromeček je těžší a těžší. Nápady každým rokem ubývají, děti stárnou nebo zakládají rodinu a ponožky tatínkovi už přestávají být to pravé. Máte-li ve svém blízkém okolí někoho, kdo pokukuje po dovolené, nebo je nadšenec do dovolené na hausbótu jako my, máte vyhráno. Každý dárek potěší, ale společné zážitky jsou k nezaplacení!


1. Darujte místo ve své posádce nebo vyšlete posádku samostatně

Vezměte s sebou do posádky maminku a tatínka, darujte dovolenou své nejbližší rodině nebo se domluvte s přáteli a vyražte na dovolenou společně a podělte se o náklady! Právě teď si můžete vybírat z nejvíce destinací a typů lodí. Můžete zkusit například Českou republiku, Francii, Holandsko, Itálii, Polsko nebo Německo.


2. Využijte možnosti platit v zálohách

Pro závaznou rezervaci lodi Vám před Vánocemi stačí pouze 15% záloha. Zbytek jednoduše doplatíte po svátcích a silvestru:
  1. záloha - 15 % z ceny pronájmu při rezervaci lodě do konce roku,
  2. záloha - 25 % z ceny pronájmu do konce února 2019,
  3. záloha - zbytek stačí doplatit  8 týdnů před vyplutím.
 

3. Buďte originální a in

Každý z nás chce přeci svým blízkým udělat radost a nadělit něco originálního. "Zážitkové" dary v posledních letech zažívají boom a takovým zážitkem je jistě i dovolená na hausbótu. Darujte dovolenou na hausbótu. Takové překvapení od Vás určitě nečekají.


4. Vše za vás krásně zabalíme

Vytvoříme vám dárkový poukaz na míru, vložíme do stylové obálky, přidáme speciální slevu 1000 Kč na doplňkové služby a do balíčku zabalíme i říční mapu, abyste s obdarovanými mohli začít plánovat trasu. Vše k závazné objednávce lodi do 16.12.2019 zdarma.


5. Máte jistotu vrácení peněz, když si to posádka rozmyslí

Pokud máte obavy objednávat dovolenou ve velkém předstihu, můžete si pojistit storno plavby. Nic tak neriskujete a můžete se těšit na Vaši lodí dovolenou v roce 2019!

Nechejte si nezávazně zaslat aktuální nabídku plaveb pro Vámi vybraný termín a destinaci. Napište nám do chatu nebo zavolejte Petře na číslo +420 730 848 736.

Sledujte nás