Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Last minute slevy padají na maximum

Last minute nabídka je v plném proudu a vy můžete ušetřit za lodní dovolenou až polovinu peněz. Vyberte si z nabídky lodí na léto 2019 se slevou až 50 %.

Last minute nabídka je v plném proudu a vy můžete ušetřit za lodní dovolenou až polovinu peněz. Vyberte si z nabídky lodí na léto 2019 se slevou až 50 %.

Last minute nabídka je v plném proudu, tak využijte jedinečných slev až 50 % a vydejte se vstříc lodnímu dobrodružství napříč celou Evropou!

Nicols

Nicols pluje především ve Francii, Meklenbursku, Holandsku a Portugalsku. Lodě pokrývají všechny třídy. Nabízí i elektrické hausbóty.
  • 30% slevu na lodě Nicols při vyplutí za 5 dní. Při vyplutí za 15 dnů se sleva snižuje na 20 %. Nicols však pravidelně vypisuje tzv. bleskové slevy. O těch vás informujeme na našem Facebooku.

Le Boat

Le Boat má širokou základnu ve Francii. Řadí se k jedním z nejvetších poskytovatelů hausbótů. Vyplout můžete po celé Evropě (Francie, Holandsko, Anglie, Itálie, Skotsko, Německo, Belgie), ale i v Kanadě. Nabízí lodě všech tříd. Slevy se většínou nevztahují na prémiovou třídu Horizon a destinaci Kanadu.
  • 50% slevu na jednosměrné plavby Le Boat. Tato akce je závislá na dostupnosti lodí a tras. Není možné si proto trasu a loď volit - je potřeba vybírat z dostupné nabídky. Převoz auta mezi nástupní a výstupní marinou máte u vybraných tras zdarma. Jednosměrky jsou nejrychlejší cestou, jak získat loď za co nejmenší cenu.
  • Až 40% sleva všechny lodě Le Boat (kromě exkluzivní Horizon) na okružní plavby v červenci a sprnu. Platí při objednání do konce července.
  • 30% slevu na lodě Le Boat v září a říjnu na plavby delší jak 7 dní.

Les Canalous

Les Canalous alias FPP. V portfóliu mají například oblíbené lodě modelu Tarpon a Espade. Nabídkou pokrývají celou Evropu. Nejčastěji však Francii.

Locaboat

Locaboat vlastní flotilu lodí Pénichettes ve všech úrovních komfortu. Objevovat můžete Francii, Holandsko, Německo, Itáli, Polsko a Irsko

Možností je mnoho. Kromě těchto slev si u nás můžete půjčit paddleboard, pro plavbu ve Francii dostanete říční mapu zdarma a poskytneme vám podporu 24/7. Více o tom proč si vybrat nás se dozvíte v tomto článku.

Pro nejrychlejší domluvu a aktuální nabídku využijte chat tady na stránkách nebo nám zavolejte na +420 730 848 736.  Také můžete využít email petra.boskova(zavináč)hausboty.cz.

Sledujte nás