Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Maďarsko na hausbótu překvapilo. Překvapí i vás?

Maďarsko bylo v roce 2020 žhavým favoritem. A nadále jím zůstává. Nové zázemí, nové lodě a nová dobrodružství. Pojďte se podívat, jak se tady pluje.
Maďarsko bylo v roce 2020 žhavým favoritem. A nadále jím zůstává. Nové zázemí, nové lodě a nová dobrodružství. Pojďte se podívat, jak se tady pluje.

First minute nabídky na plavby v roce 2021 se řítí ze všech stran. Finální výběr necháme na vás, našeho favorita vám ale prozradit musíme – zůstává jím Maďarsko.

Nejen, že je země doslova „za humny“ a pohodlně do destinace dojedete autem, navíc si užijete úplně novou flotilu hausbótů společnosti Nicols, plně vybavené základny, neokoukané přírodní bohatství a pestrou maďarskou kuchyni. A abychom nezapomněli, celý zážitek navíc dostanete se slevou 20 %, pokud si jej zamluvíte do konce ledna 2021. Tedy... Abychom byli přesní, pokud si zarezervujete loď do konce ledna.

Nováček mezi destinacemi

Maďarsko se hausbótům otevřelo teprve nedávno. To ale neznamená, že v zemi nejsou na kapitány a jejich posádky připraveni. Spíše naopak. Těšit se můžete na dvě nově vybudované základny, jednu zhruba hodinu a půl od Budapeště, v Kisköre na řece Tise. Druhou najdete v Tokaji, světově proslulé vinařské oblasti, která leží jen pár kilometrů od slovenských hranic.

Takto se pluje z Tokaje:

A takto z Kisköre:

Vybírat můžete jak z víkendových itinerářů, tak z delších tras, které vás budou bavit třeba i týden. Novinkou v roce 2021 jsou jednosměrné plavby mezi oběma základnami. Na palubu maďarských lodí společnosti Nicols s sebou můžete vzít až 10 členů posádky.

Maďarsko, báze Tokaj

Sleva 20 % a další bonusy k tomu

Kromě 20% slevy získáte i další radosti zdarma:

  • parkování na základně po celou dobu vaší dovolené,
  • koš s občerstvením (voda, soda, pivo, víno, snacks) jako uvítání pro vás a vaši posádku,
  • plavebního průvodce, kterého si po výletu můžete odnést domů jako památku na nezapomenutelnou dovolenou.

Nabídka je platná pro všechny plavby v roce 2021 rezervované do 31. ledna 2021, pro všechny lodě a pro všechna data a délky plaveb. A to zní fér, co říkáte?

Nicols Maďarsko Tokaj

Divoká příroda, víno i lázně

Pláže, koupaliště a vodní sporty, nebo spíš víno, příroda a odpočinek v lázních? Není důležité, co na své dovolené budete podnikat, důležité je to, abyste si program užili. Bláznivé dobrodružství jeden den může vystřídat poklidnou relaxaci druhý den. To je na Maďarsku kouzelné. Jednoduše, plavbu na hausbótu si můžete zařídit, jak chcete. Možnosti jsou totiž rozsáhlé.

Rezervujete s jistotou vrácení peněz

Pokud nastane situace, že nebudete moci vycestovat vlivem „vyšší moci", vrátíme vám celou uhrazenou částku. Vyšší mocí se bere např. zákaz cestování a uzavření hranic, bude omezen pohyb osob (např. do 100 km od místa bydliště), budete mít nařízenou karanténu nebo budete muset podstoupit nucenou karanténu po návratu.

Zjistíte-li některou z výše uvedených situací nejdéle 10 týdnů před vyplutím, napište nám. Naše maximální podpora při jakémkoli problému je samozřejmostí. Společnost Nicols se zavazuje:
  • Odložit plavbu na jiný dostupný termín nebo vystavit voucher v hodnotě zaplacené částky. Voucher bude platný následujících 18 měsíců.
  • Nebo můžete obdržet vratku již zaplacené čásky. Tato refundace bude provedena do 14 dnů od zrušení žádosti. Se žádostí, kterou je nutné podat písemně, vám pomůžeme.

Více o rezervačních podmínkách a COVID friendly politice pronajímání lodí najdete po kliknutí na tento odkaz.

Máte-li jakékoli obavy, obraťte se na nás. Stejně jako v předchozích letech, i během pandemie jsme s vámi na jedné lodi. Vyřešíme za vás jak rezervaci, tak případné komplikace.

Máte další otázky? Rádi vám pomůžeme. Využijte prosím e-mail hana.fialova(zavináč)hausboty.cz nebo nám zavolejte na číslo +420 730 188 100.

Sledujte nás