Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Kondiční plavby na Vltavě

Jak se říká: těžko na cvičišti, lehce na bojišti. Na řekách toto pravidlo platí obzvlášť. Připravili jsme pro Vás kondiční plavby, kde se naučíte manévrovat s lodí a společně zvládneme prvotní trému. Vaši dovolenou si pak zajisté užijete o to víc!

Jak se říká: těžko na cvičišti, lehce na bojišti. Na řekách toto pravidlo platí obzvlášť. Připravili jsme pro Vás kondiční plavby, kde se naučíte manévrovat s lodí a společně zvládneme prvotní trému. Vaši dovolenou si pak zajisté užijete o to víc!

Jedete poprvé na dovolenou na hausbótu a trpíte trémou? Hlavou se Vám honí obavy, jak plavbu zvládnete, zda na zdymadle nezpůsobíte nějaké faux pas nebo dokonce nějakou nehodu? Chcete více zkušeností? Pak jste na kondiční plavbě správně.

Společně s jedním z nejzkušenějších kapitánů říční plavby v ČR jsme pro Vás připravili výuku plavby na řekách.

Každý může plout. Fotografie z Canal du Midi, Francie

Řízeni hausbótu není žádná věda a každý to zvládne. Je to podobné jako s jinými činnostmi v životě, které člověk nedělá každý den. Určitě se Vám bude příjemněji plout, pokud si před dovolenou v klidu a pohodě domácího prostředí procvičíte jednotlivé manévry a ovládání lodi. Navíc spojíte užitečné s příjemným, protože projížďka po Vltavě s překrásnými kulisami Prahy je jeden z nejkrásnějších způsobů trávení volného času.

Pokud o dovolené na hausbótu terpve jen přemýšlíte, může být několikahodinová kondiční plavba v Praze ideální ochutnávkou při které zjistíte, jestli je hausbót právě pro Vás a jak snadno zvládnetejeho ovládání. 

V termínu po dohodě s Vámi zařídíme plavidlo, zajistíme individuální lekci a vysvětlíme plavbu od A po Z. Seznámíte se se základními manévry lodi, naučíte se pravidla na vodních cestách a odnesete si odborné rady a tipy, jak si svou dovolenou ještě více užít. Na dovolenou pak pojedete bez starostí a předsudků, jistí v kramflecích.

Kondiční plavba na Vltavě

  • individuální výuka
  • jeden z nejzkušenějších kapitánů říční plavby v ČR - David Hrdina
  • 2 - 4 hodinová výuka přímo na vodě, záleží jen na Vás, kolik času potřebujete
  • naučíte se přistávání k molu po proudu, proti proudu, ovládání lodi, průjezd zdymadlem, couvání k molu a další základní manévry s lodí
  • seznámíte se značením a s pravidly na vodních cestách
  • cena od 1500 Kč / hodina - záleží na počtu osob a rozsahu probírané látky ;)

Chcete-li si domluvit termín, ozvěte se nám do chatu nebo nám ZAVOLEJTE na +420 730 848 736.  Kontaktovat nás můžete také po e-mailu petra.boskova(zavináč)hausboty.cz.

Oprašte si znalosti řízení lodi na Vltavě

Sledujte nás