Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Oblíbená Europa 400 nyní o 25 % levněji!

Se začátkem jara jsme si pro vás připravili překvapení. Hausbót Europa 400 z řady Comfort nyní nabízíme s 25% slevou, a to na pronájem v celé sezóně. Rezervace do 31. 3. 2019.
Se začátkem jara jsme si pro vás připravili překvapení. Hausbót Europa 400 z řady Comfort nyní nabízíme s 25% slevou, a to na pronájem v celé sezóně. Rezervace do 31. 3. 2019.

Kvalita a komfort

Chladnička s nápoji na palubě lodi Europa 400

Loď Europa 400 je jednoduše, přesto prakticky uspořádána. V zadní části se nachází první kajuta s manželskou postelí, ve přední části druhá kajuta, tentokrát se dvěma jednolůžkovými postelemi. Obě kajuty mají k dispozici vlastní koupelnu se sprchou, elektrickým WC, umyvadlem a fénem. Ve střední části lodi je umístěna plně vybavená kuchyně s prostornou chladničkou a mrazákem, čtyřplotýnkovým vařičem, troubou a grilem. V blízkosti kuchyně najdete i salon, kterému nechybí rádio, satelitní TV a přehrávač na CD a DVD. Paluba je vybavena venkovní sprchou a umyvadlem s teplou i studenou vodou, abyste se po koupání venku nemuseli přemisťovat dovnitř hausbótu. Kromě toho na vás bude na palubě čekat i chladnička s nápoji. Mezi další vybavení, díky kterému bude vaše plavba ještě o něco komfortnější, patří venkovní i vnitřní pozice pro kormidelníka, centrální topení a sítě proti hmyzu, které jsou umístěné ve všech oknech.

Zadní pohled na loď Europa 400

S kým vyplout

Na loď mohou vyrazit až čtyři osoby. Nemusíte mít strach, i pro tento maximální počet osob bude plavba pro celou posádku komfortní. Europa 400 je ideální volbou pro čtyřčlennou rodinu, dva páry nebo menší skupinu kamarádů. Zároveň si ji skvěle užije i samotný pár, který tak bude mít dostatek prostoru i soukromí. Hausbót se chlubí zařazením mezi komfortní třídou Comfort, druhou nejvyšší třídu v našem hodnocení. Dovolená na jeho palubě je proto vhodná i pro náročnější klienty, kteří preferují mladší a lépe vybavené lodě.

Výběr destinace

Hausbót Europa 400 je dostupný hned ve čtyřech destinacích – v Německu, Polsku, ve Francii a v Itálii. Každá ze zemí nabízí jiné možnosti trávení volného času a také určuje to, jak bude vaše plavba vypadat. Vyznavači poklidné dovolené, kteří si rádi užívají panenskou přírodu a čas na palubě tráví nejraději sami nebo s prutem v ruce, by zase měli zamířit na sever od nás, tedy do Německa nebo Polska.

25% sleva na pronájem Europa 400 v Německu

Chcete-li ušetřit, rezervujte si loď Europa 400 v průběhu měsíce března.

  • minimální délka pronájmu je 1 týden během CELÉ SEZÓNY
  • nelze sčítat s dalšími slevami
  • platí na rezervace provedené v období 1. 3. - 31. 3. 2019
  • pouze pro báze vyplutí v Německu
Loď Europa 400 na jezerech Müritz v Německu

Do Francie by měli zamířit všichni milovníci gastronomie, historie a perfektního vína. Posádky s duší umělců by se naopak měly vydat více na jih, do slunné Itálie, kde na ně bude čekat božská architektura, světoznámá výtvarná díla i dech beroucí sochy.

Potřebujete vědět dostupnost hausbótu v daný termín, poradit  trasu či kterou destinaci si zvolit? ZAVOLEJTE NÁM na +420 730 848 736. Zodpovíme vám dotazy a zjistíme dostupnost ve vámi zvolených termínech.

Kontaktovat nás můžete také po e-mailu petra.boskova(zavináč)hausboty.cz.

Sledujte nás