Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Oslavte lásku na palubě hausbótu

Svátek svatého Valentýna si zamilovaní nejčastěji připomínají květinami, šperky nebo dobrou večeří. Tahle gesta jsou krásná, ale zlí jazykové by vám mohli vytknout, že postrádají nápad.
Svátek svatého Valentýna si zamilovaní nejčastěji připomínají květinami, šperky nebo dobrou večeří. Tahle gesta jsou krásná, ale zlí jazykové by vám mohli vytknout, že postrádají nápad.

Zkuste se letos uvolnit a překvapit milovanou osobu něčím, co jí vyrazí dech. Zaručujeme, že plavbu na hausbótu očekávat nebude. Společnost Nicols si pro vás navíc připravila speciální valentýnskou akci, během které si vybrané lodě a destinace můžete užít až s 30% slevou.

Hausbót pro dva

Nicols PrimoPřemýšlíte, která z našich lodí se pro romantickou plavbu hodí nejvíce? S tímhle úkolem si nelamte hlavu. Společnost Nicols pro vás ty nejvhodnější hausbóty nejen vybrala, ale také vám na ně nabízí až 30% slevu. Vám už jen zbyde jen rozhodnout se, na jakou třídu komfortu výhodnou nabídku uplatníte.

Kormidlo můžete převzít na lodi Nicols 800 třídy Economic, na lodi vyšší třídy Primo, nebo na perfektně vybavené lodi Estivale Duo. Za prodloužený víkend ušetříte 20 % z ceny pronájmu, pokud se však vydáte na hausbót na týden nebo více, sleva se vyšplhá na 30 %.

Francie, země zamilovaných

Těžko byste v Evropě (ale i ve světě) hledali romantičtější zemi, než jakou je Francie. A v těchto oblastech se zamilovaným bude líbit ze všech nejvíc.

Lásku doporučujeme oslavit a kraji Anjou, Loire-Nivernais nebo Burgundsku. Ve všech destinacích vás čeká unikátní gastronomie, špičkové víno a architektonické skvosty, které vás budou během plavby doprovázet každý den. Ve vybraných destinacích navíc najdete i řeky, které jsou vhodné ke splutí i pro úplné začátečníky.

Slevu můžete využít na kteroukoliv loď od Nicols ve vámi vybraném termínu. Pozor nabídka je platná pouze na rezervace potvrzené do 15. února 2021.

Francouzská bageta se sýrem a vínem u plavebního kanálu

Voucher pro nerozhodné

Pokud byste milovanou osobu rádi překvapili, ale chcete výběr lodi nebo destinace probrat s ní, nemusíte mít strach. Stačí pořídit voucher, díky kterému si můžete v klidu rozmyslet, kdy a kam se na plavbu vydáte. 

Jak slevu získat?

Akce je platná na vybrané lodě a destinace při objednávce do 15. února 2021. Sleva na hausbóty Nicols 800, Primo a Estivale Duo je platná na všech našich základnách kromě německého Lübz. Na hausbót je nutné vyrazit během roku 2021, akci nelze využít zpětně nebo kombinovat s dalšími nabídkami.

Ozvěte se nám tady do chatu na stránce nebo nám zavolejte (Hana Fialová, +420 730 188 100). Zodpovíme vám dotazy a budeme se snažit, abychom vám připravili co nejkrásnější dovolenou. Zjistíme dostupnost lodí ve vámi zvolených místech a termínech podle vašich požadavků . Vše nezávazně a zdarma.

Sledujte nás