Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Představujeme Vám našeho nového fríského partnera

Holandsko v plném komfortu a pohodlí, po kterém toužíte.

 
Holandsko v plném komfortu a pohodlí, po kterém toužíte.

 
S radostí Vám představujeme našeho nového partnera pro pronájem obytných lodí v severním Holandsku - rodinnou společnost VELDMAN Yacht Charters. 


Chcete-li si vychutnat tu pravou atmosféru a navštívit krásy místního kraje, vyplujte ze Sneeku se společností Veldman Yacht Charters. Nadstandartní vybavení lodí a prvotřídní péče o lodě i klienty je to, co plně vystihuje tuto charterovou společnost.
 

Tato rodinná loděnice nejen že nabízí své lodě k pronájmu, ale dokonce je i sama vyrábí! Naši klienti jsou a vždy byli stoprocentně spokojeni se servisem holandské společnosti Veldman. Vyberte si i vy svého Holanďana a uvidíte, že budete okouzleni komfortem, vybaveností, a především velkou terasou, která je pro objevování místních krás nezbytná.
 

Friesland je synonymem pro vodní sporty, větrné mlýny, farmy a lesy s pastvinami. Tato nizozemská provincie je protkaná množstvím plavebních kanálů a jezer, což ji řadí mezi TOP destinace pro plavbu na palubě hausbótu.
 

Obeplujte jedenáct fríských měst na palubě luxusní a elegantní lodi od společnosti Veldman Yacht Charters. Kam nedopluje loď, tam si zajedete na kole, které vám na místě velmi ochotně zapůjčí.

Přehled lodí společnosti Veldman Yacht Charters najdete zde.

Sledujte nás