Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Pro jaký hausbót Nicols se rozhodnout?

Last minute sleva až 35 % na lodě Nicols rozhodně stojí za zvážení. Jak si vybrat třídu komfortu u této společnosti, aby vám dokonale vyhovovala?
 
Last minute sleva až 35 % na lodě Nicols rozhodně stojí za zvážení. Jak si vybrat třídu komfortu u této společnosti, aby vám dokonale vyhovovala?
 

Francouzská společnost Nicols má obrovský výprodej lodí v hlavní sezóně. Do 31. května 2019 totiž nabízí na pronájem hausbótů až 35% slevu, která rozhodně stojí za zvážení. Vyrazit můžete třeba i do Francie a akce se vztahuje na lodě všech kategorií komfortu – od těch luxusních až po ty, které kloubí pohodlí a výhodnou cenu. Ještě před tím, než se vrhnete na samotné vyhledávání konkrétního hausbótu, vám nejčastěji pronajímané třídy hausbótů Nicols krátce představíme. Proč? Abyste na dovolenou vypluli přesně s takovým plavidlem, které vám bude dokonale vyhovovat.

ESTIVALE

Preferujete dovolenou, na které se nemusíte v žádném směru omezovat? V tom případě sáhněte po některé z lodí třídy ESTIVALE. Ty nejmodernější hausbóty najdete právě tady. Luxusní plavidla se pyšní propracovanými interiéry, ve kterých nechybí plně vybavená kuchyňka a prostorné kajuty s vlastním sociálním zařízením. Bavit vás bude také venkovní terasa v zadní části lodi, která je vybavená stínidlem chránícím před slunečním zářením, posezením, sprchou a také bezpečnostním zábradlím, které ocení hlavně rodiny s dětmi.

 

NOVINKA ROKU 2019

05-octo-fly-c-nicols_600x400.jpg

03-octo-fly-c-nicols_600x400.jpg

Firma Nicols do své flotily od začátku roku 2019 zařadila loď ESTIVALE OCTO FLY, která se se svými rekordními 15 metry stala vlajkovou lodí společnosti. Plavbu si na ní užije až 8 osob, které se ubytují ve 4 prostorných kabinách nejvyššího standardu. Pokud vás nestísněný interiér láká, ale máte strach, že byste loď neuřídili, obavy můžete hodit za hlavu. Díky příďovým tryskám se totiž hausbót ESTIVALE OCTO FLY velmi snadno ovládá.

COMFORT

06-sejour-cuisine-nicols-1350-VIP_600x400.jpgPokud se řadíte mezi výletníky, kteří si potrpí na kvalitě, ale nevyhledávají vyložený luxus, hledejte hausbóty ve skupině lodí COMFORT. Na těchto plavidlech budete mít k dispozici pohodlné kajuty s vlastní koupelnou a toaletou, stejně jako centrální salón s vybavenou kuchyní. Pro přípravu jídla oceníte lednici s mrazákem, plynový sporák i troubu. Na přední a zadní terasu, stejně jako na horní palubu vedou schody, které zaručují snadný a bezpečný přístup k prostoru určenému pro řízení nebo opalování.
 

SEDAN

03-bateau-sans-permis-nicols-gamme-sedan-1310_600x400.jpgNenechte se zmást, i za nižší cenu pronájmu vám dokážeme zprostředkovat loď, na které si užijete perfektní dovolenou. Hausbóty třídy SEDAN kombinují pohodlí a výhodné ceny. Vhodné jsou také pro začátečníky, kteří se řízení lodi teprve učí. Díky kompaktní velikosti se plavidla této třídy totiž jednoduše ovládají. Na lodi vás potěší salon s panoramatickým výhledem a posuvné dveře, které vedou přímo na zadní terasu lodi. Tohle uspořádání umožňuje nejen perfektní výhled, ale také to, že kapitán může během řízení trávit čas s ostatními členy posádky. Hodit se bude také horní terasa určená pro odpočinek, na kterou se dostanete po žebříku.


Víno u Canalu du Midi

A DESTINACE?

Společnost Nicols, která nabízí pronájem hausbótů už 30 let, své působení směřuje hlavně na Francii. A přesně tam vám doporučujeme zavítat. Naším favoritem je sluncem zalitý Canal du Midi, v jehož blízkosti se nacházejí výjimečné vinice, středověká města a malebné francouzské vesničky. Díky speciální akci si navíc až do 31. května na 2019 můžete pronájem obytné lodi zarezervovat s až 35% slevou. Spousta slev se vztahuje i na jednosměrné plavby a ostatní destinace, kde Nicols působí, s výjimkou Německa.

Potřebujete vědět dostupnost hausbótu v daný termín, poradit  trasu či kterou destinaci si zvolit? ZAVOLEJTE NÁM na +420 730 848 736. Zodpovíme vám dotazy a zjistíme dostupnost ve vámi zvolených termínech.

Kontaktovat nás můžete také po e-mailu petra.boskova(zavináč)hausboty.cz, nebo zašlete nezávaznou poptávku přes náš formulář!

Sledujte nás