Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Řada Horizon: Na vlně pohodlí

Prémiová řada Horizon od společnosti LeBoat potěší každého zákazníka. Pojďte se s námi podívat, jak loď uvnitř  vypadá a jak se na ní pluje.
Prémiová řada Horizon od společnosti LeBoat potěší každého zákazníka. Pojďte se s námi podívat, jak loď uvnitř  vypadá a jak se na ní pluje.

Jestli máte posádku čítající 2 až 12 osob a hledáte něco perfektního pro vaši dovolenou, tak jste správně. Řada Horizon nabízí vyšší třídu pohodlí, velkou předsíň a největší horní palubu, která je v nabídce na lodích v Evropě.

Všechny modely Horizon jsou navrženy v podobném rozložení a se stejnou pozorností zaměřenou na detail. To vám dá možnost si vychutnat evropské a kanadské vodní cesty na maximum. Ve stylu a pohodlí. Všechny modely se chlubí prostornou terasou s grilem a místem na opalování. Světlý a vzdušný salón má přístup k posezení na zádi lodi. Díky velkým oknům uvidíte okolo celé lodi.

Tento typ lodí v last minute slevách nebývá. A pokud ano, jedná se o náhodu nebo zrušení rezervace na straně klienta. Proto pokud je před sezónou vypsána speciální sleva, lodě se bookují zázračnou rychlostí.

Získejte na loď Horizon až 15% slevou

do 31. ledna 2021 můžete na lodě Horizon získat slevu až 15 %. Využijte této nabídky a získejte luxus levněji. Stačí se nám ozvat nezávazně do chatu nebo na e-mail hana.fialova@hausboty.cz.

Hlavní vybavení

  • Prostorná a pohodlná společenská místnost a kuchyň s vysokými stropy a velkými okny pro nerušený výhled
  • Prostorné kabiny s USB porty pro nabíjení mobilních zařízení
  • Prostorná horní paluba se stolem, umyvadlem a varnou deskou a grilem na opalování
  • Samostatné sprchové kouty v koupelnách
  • Příďový a záďový thruster pro snadnější manipulaci a široké chodníky pro snadný přístup na všechny strany lodi 
  • Dvojité sedadlo vpředu a zadní polohovatelná lavice

Testovali jsme

Sami jsme na lodi typu Horizon pluli několikrát. Líbí se nám její jednoduchost a elegance interiéru, přední paluba s lehátky pro opalování, prostor pro kola a horní paluba na které byly západy slunce ještě krásnější. Loď se díky thrusterům snadno ovládala.

Horizon 4Plujeme Horizon

Jaké lodě jsou k dispozici

Horizon 1

horizon_1_-_external-gallery-1160x530.jpg

První model Horizon pro 2-4 osoby , který byl představen. Nadšené recenze na sebe nenechaly dlouho čekat a tak se loď rozšířila i do dalších destinací. S jednou kabinou s vlastním zázemím a menší kabinou pro dvě další osoby nebo jen pro skladování. Tahle loď je skvělou volbou pro páry nebo rodiny s malými dětmi.

Tato loď je dostupná ve všech destinacích.

Horizon 2

horizon_2_-_sundeck_3-gallery-1160x530.jpg

Horizon 2 je podobný Horizon 1, ale se dvěmi plnohodnotnými. Ačkoli hlavní kabina je menší, je ideální pro dva páry, které hledají trochu více soukromí, nebo pro rodinu, která by chtěla dvě koupelny.

Tato loď je dostupná všude ve Francii (kromě Charente a Bretaně), Holandsku, Irsku a v Kanadě.

Horizon 3

horizon_3_-_rear-gallery-1160x530.jpg

Horizon 3 nabízí tři kabiny s vlastními koupelnami, díky nimž mohou větší skupiny jet na dovolenou a užít si dostatek soukromí.

Loď je dostupná ve Francii: Burgundsko Franche-Comté, Canal du Midi, Bretaň, řeka Lot a Alsasko; dále Německo, Irsko, Anglie, Holandsko a Kanada

Horizon 4

horizon_4_-_sundeck_2-gallery-1160x530.jpg

Horizon 4 je ideální pro skupiny přátel a skupiny párů se svými čtyřmi kabinami s koupelnou.

Loď je dostupná ve Francii (kromě Akvitánie), Německu, Irsko (nelze plout na Lough Allen), Anglii, Holandsku a Kanadě

Získejte na loď Horizon až 15% slevou

do 31. ledna 2021 můžete na lodě Horizon získat slevu až 15 %. Využijte této nabídky a získejte luxus levněji. Stačí se nám ozvat nezávazně do chatu nebo na e-mail hana.fialova@hausboty.cz.

Horizon 5 - novinka 2020

horizon5.jpg

Horizon 5 je největší a nejnovější model řady Horizon, ideální pro větší skupiny s 5 kabinami s vlastní koupelnou.

Tato loď je dostupná všude ve Francii (kromě Charente a Bretaně), Německu, Holandsku, Itálii a v Kanadě.

Chcete vědět více? Stačí se nám ozvat do našeho online chatu nebo nám zavolat (+420 730 188 100). Zodpovíme vám dotazy a zjistíme dostupnost ve vámi zvolených lokalitách a termínech.

Sledujte nás