Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Užijte si dovolenou v Německu

Objevte krásy Německa už teď na podzim nebo příští rok. Čekají vás nádherné přírodní scenérie, kosmopolitní města a zasloužený odpočinek.
Objevte krásy Německa už teď na podzim nebo příští rok. Čekají vás nádherné přírodní scenérie, kosmopolitní města a zasloužený odpočinek.

Představte si, že ležíte na palubě se zavřenýma očima. Cítíte, jak vám na tvář hřeje slunce a v dálce posloucháte zpěv ptáků. Tu vás pohladí chladný vánek. Krátkým mrknutím vidíte, že plujete okolo rákosí. Tím příštím se mu už vzdalujete.

Pokud si myslíte, že sníte, máme pro vás několik dobrých zpráv:

Sny se mohou stát skutečností!

Zejména v tuto chvíli, kdy všichni toužíme uniknout všem těm opatřením. Chceme jít do přírody, volně se pohybovat a konečně strávit pohodový čas s přáteli.

Pronájem hausbótu v Německu je skvělou příležitostí. Zažijte podzim v celé své barevné kráse nebo začněte plánovat svou dovolenou na rok 2021 v krásném regionu Meklenbursko a Braniborsko.

podzim u vody

Zažijte babí léto v Německu

Letošní prázdniny byly v Německu žádanější než obvykle. Tamní společnosti hlásí 100% obsazenost. Máme ale dobrou zprávu. Na podzim jsou lodě volné. Můžete se těšit na grilování na palubě, procházky národním parkem Müritz a spoustu času s rodinou nebo blízkými přáteli.

Vyberte si svou oblíbenou loď v Meklenbursku nebo Braniborsku a brzy si budete moci užít pohled na barevné listí stromů z paluby hausbótu. Vidíte, jak se odrážejí v křišťálově čisté vodě?

 

Objevte Německo i v roce 2021

Poptávka po příštím roce je vysoká. Spousta dovolených byla přesunuta z letošní sezóny na rok 2021. Pokud tedy uvažujete nad dovolenou v Německu v roce 2021, doporučujeme začít zjišťovat, jaké jsou možnosti. Budete tak mít jistotu, že vyplujete na hausbótu podle vašeho výběru a v požadovaném termínu.

Víte, do kterého německého regionu se vydat?

Co třeba Meklenbursko? Užijte si bezpočet jezer a navštivte Waren se starými hrázděnými domy a úzkými uličkami na vaší trase.

Rheinsberg Německo

Nebo byste chtěli jet do Braniborska? V německém nejbohatším federálním státě si přijdou na své všichni fanoušci vody, lodí a přírody. Pokud vás fascinují památky, navštivte zámky Rheinsberg, Oranienburg nebo Petzow. Za pozornost stojí také klášter Lenin.

Belín pravděpodobně zní lákavě pro kapitány s licencí pro vnitrozemskou plavbu. Začněte v Postupimi a objevte německé hlavní město na vlastní pěst. Uvidíte, že plavba okolo budovy říšského sněmu a sochy Molecule Man vás ponoří do kosmopolitní atmosféry města.

Máte otázky?  Napište nám e-mail hana.fialova(zavináč)hausboty.cz nebo zavolejte na číslo +420 730 188 100.

Sledujte nás