Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Voucher, kterým pod stromečkem nadchnete

Vánoční dárky. Neexistuje snad nikdo, kdo by si s jejich nákupem nelámal hlavu. Často s výběrem zahálíme a naši blízcí pak pod stromečkem najdou ponožky, vysavač nebo povlečení. Pojďme to letos udělat jinak!
Vánoční dárky. Neexistuje snad nikdo, kdo by si s jejich nákupem nelámal hlavu. Často s výběrem zahálíme a naši blízcí pak pod stromečkem najdou ponožky, vysavač nebo povlečení. Pojďme to letos udělat jinak!

Vánoční dárky. Neexistuje snad nikdo, kdo by si s jejich nákupem nelámal hlavu. Často s výběrem zahálíme a naši blízcí pak pod stromečkem najdou ponožky, vysavač nebo povlečení. Pojďme to letos udělat jinak! Darujme rodině i kamarádům něco, co nehodí do kouta a budou z toho mít skutečnou radost. Potěšme je třeba netradičním dárkem ve formě zážitku, na který do smrti nezapomenou. Nebo ještě lépe. Darujme jim to, co je skutečně nejcennější – společně strávený čas.

Zážitek ve formě dovolené je dárek, který nikdy neomrzí. Pokud navíc svým blízkým darujete originální dovolenou, jakou plavba na hausbótu bezesporu je, budete u stromečku za hvězdu. Připravili jsme pro vás několik možností, jak nevšedním pobytem na vodě potěšit rodinu nebo kamarády.

1. Místo v posádce

Chystáte se v nadcházejícím roce vypravit na dovolenou na hausbót? A co takhle s sebou vzít i někoho, koho máte rádi? Nejenom že prozkoumáte jednu z vybraných evropských destinací, ještě k tomu strávíte společný čas s někým, s kým vám je dobře. Na výběr jsou lodě různých tříd komfortu, stejně jako rozličné destinace nabízející přesně to, co od dovolené očekáváte.

Místo v posádce udělá radost

2. Pronájem lodi

Navěšte hlavu, pokud na společnou dovolenou s rodinou nebo kamarády nemůžete vyrazit. Třeba vám to vyjde příští rok! Ten nadcházející si na lodi můžou užít aspoň oni. Vyberte jim pobyt přesně podle toho, jaká místa v Evropě mají rádi i na základě jejich oblíbeného trávení volného času. Dovolená na hausbótu je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak třeba i pro milovníky vína nebo historie.

COVID_penize_clanek-1.png

Využijte největší výběr lodí, slevy až 20 % a naši maximální podporu při jakémkoli problému, která je samozřejmostí. A protože víme, že pandemie nemusí být u konce, přidali jsme letos k First Minute také záruku vrácení peněz v případě, že na dovolenou nebude moci odjet. Více se dozvíte ve článku 2021: Včera bylo pozdě!

3. Finanční příspěvek na pronájem

Pokud byste rádi pod stromeček zabalili poukaz na dovolenou na hausbótu, ale nemáte na takový dar dostatečné finanční prostředky, i pro vás existuje cesta, jak výletem na lodi obšťastnit blízké. Na výlet jim totiž můžete pouze přispět, a to takovou částkou, jakou si sami zvolíte.

Ať už věnujete místo v posádce, příspěvek na pronájem nebo celou loď, pokud vyberete některou ze 5 TOP destinací, máte úspěch zaručen.

  1. Meklenburská jezera – ideální místo pro pohodovou rodinnou dovolenou.
  2. Mazurská jezera – odpočinek a relaxace uprostřed nádherné přírody.
  3. Francie - nikde jinde nenajdete tak hustou síť kanálů. Možná ještě v Holandsku. Ale tam už nemají víno, koňak, cassoulet...
  4. Skotsko - to jsme letos objevovali sami. Krajina plná kouzel (Harry Potter a Lochness) nám učarovala
  5. Maďarsko - neprobádaná destinace a novinka roku 2020

4. Kapitánský kurz

Je možné, že máte ve svém okolí někoho, kdo už lodím a vodě propadl. Dovolenou na hausbótu by pod stromečkem asi čekal, tak ho překvapte něčím, co mu udělá možná ještě větší radost – kapitánským kurzem! Několikrát do roka pořádáme ve vybraných víkendových dnech teoretické kurzy pro získání průkazu Vůdce malého plavidla M + S + C. A váš drahý nebo drahá může být u toho!

Chcete být kapitánem?

Stíháme do Vánoc?

Ve všech výše zmíněných možnostech vám na míru vytvoříme dárkový poukaz. Poukázku obdržíte ve formě PDF, které si sami vytisknete. Navrch přidáme i speciální slevu 1 000 Kč na doplňkové služby, pokud pronájem hausbótu závazně objednáte do 31. prosince 2020.

Pokud budete chtít zakoupit poukaz na poslední chvíli, pošleme vám jej obratem na e-mailovou adresu. Společně stíháme dárky doslova i na poslední chvíli.

TIP na závěr

Obdarovaného nemusíte potěšit jen voucherem vloženým v obálce. Klidně popusťte uzdu své kreativitě a k voucheru přidejte třeba model lodi, který napoví, jaký dárek se uvnitř obálky ukrývá. 

Máte-li dotazy, vše Vám ochotně vysvětlíme a pomůžeme se správným výběrem dárku podle vkusu obdarované osoby. Stačí se nám ozvat buď na e-mail hana.fialova(zavináč)hausboty.cz nebo na telefoní číslo +420 730 188 100. Můžete se nám ozvat i tady do chatu na webu.

Sledujte nás