Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Vyplujte s jistotou, že nepřijdete o peníze

Prázdniny na lodi jsou ideálním způsobem, jak získat jistotu dovolené v malé skupině s přáteli nebo rodinou. Stolování v soukromí na slunné terase, vychutnávání si odpočinku v otevřené krajině venkova. Navíc nemusíte cestovat daleko.
Prázdniny na lodi jsou ideálním způsobem, jak získat jistotu dovolené v malé skupině s přáteli nebo rodinou. Stolování v soukromí na slunné terase, vychutnávání si odpočinku v otevřené krajině venkova. Navíc nemusíte cestovat daleko.

Unikněte všední dovolené. Na palubě hausbótu strávíte týden se svými blízkými - přáteli nebo rodinou. Nejste součástí žádného hromadného zájezdu. Záleží jen na vás, kde zastavíte, prostřete stůl k bohaté snídani nebo se budete slunit na přídi lodi. Uniknete davům a vaše mysl i tělo si skutečně odpočine.

Dovolená v pohodě a bez stresu

Díky výběru destinací (Nizozemsko, Francie, Německo, Anglie, Skotsko, Irsko, Itálie, Belgie) můžete vyplout bez rizika ztráty vložených peněz. Společnost Le Boat teď nabízí možnost zrušit dovolenou až do 48 hodin před vyplutím.

Bezpečnost při cestování je prioritou. Stejně tak pohoda, která vás má provázet od výběru dovolené po plavbu. Protože se situace ohledně onemocnění COVID-19 stále mění, nabízí společnost Le Boat jednu z nejflexibilnějších politik v cestovním ruchu.

Můžete zrušit rezervaci až do 48 hodin před odplutím.

Abychom vám během tohoto období nejistoty poskytli další klid, můžete zrušit svou dovolenou s termínem vyplutí do 30. června 2020 až do 48 hodin před odjezdem.

Budete mít na výběr z pozdějších volných termínů, nebo získáte "kredit", který můžete využít na dovolenou v roce 2020 nebo 2021 (do 31.10.2021). Pokud nastane rozdíl v ceně, bude vám vrácen nebo jej doplatíte. Vždy se budeme snažit zajistit podmínky, které jste měli v původní variantě dovolené.

Loď Le Boat

Co když nastanou problémy těsně před vyplutím?

Na okamžitou zrušení nebo změnu termínu máte nárok, pokud dojde k zásahu vyšší moci:

  1. Ministerstvo zahraničí nebo Vláda ČR nedoporučí nebo zakáže cestu do vaší destinace.
  2. Bude pokračovat uzavření hranic (ať už hranice domovské nebo cílové země), které bude bránit vycestovat nebo se dostat do destinace.
  3. Váš let bude zrušen.
  4. Vy nebo člen vaší posádky se dostane do styku s Koronavirem.
  5. Bude vám nařízena karanténa.

V těchto případech můžete dovolenou zrušit (získáte kredit na příští rezervaci) nebo změnit svou rezervaci na jiný dostupný termín/destinaci (bez poplatků za změnu).

Dovolená s odjezdem po 30. červnu 2020

I nadále budeme monitorovat situaci. Pokud bude nutné, podmínky budou aktualizovány i pro tyto termíny. Pokud dojde k zásahu vyšší moci ve vašem termínu (viz předchozí odstavec), budete moci využít zvýhodněných podmínek změny itineráře.

Proč společnost Le Boat?

Le Boat je prověřená společnost s více než 50letými zkušenostmi na vodních cestách. Vysoký standard péče o zákazníka je jistý. Všechny lodě jsou vždy důkladně připraveny čisté a dezinfikovány týmem vyškolených odborníků. Od chvíle, kdy dorazíte na místo, si můžete odpočinout s klidem mysli. Parkování budete mít zajištěno na místě vyplutí, nebo pokud se vydáte na jednosměrnou plavbu, zajistíme vám transfer vozu.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás prosím prostřednictvím chatu tady na webové stránce. Všechny dotazy postupně zodpovídáme. Kontaktovat nás můžete také po e-mailu hana.fialova(zavináč)hausboty.cz.

Sledujte nás