Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Nalezeno 25 lodí

Nicols Confort 1100 ⚓ ⚓ ⚓ Standard

Řada Nicols Confort nabízí pohodlné a prostorné kajuty, přičemž každá z kajut má vždy svoji vlastní koupelnu, snadný a bezpečný přístup na přední i zadní terasu, stejně jako na horní palubu. Loď Nicols GC 1100 nabízí maximální komfort, pohodlí i soukromí pro 6-člennou posádku.Interiér lodi je komfortně a účelně zařízen, kajuty na přídi a na zádi jsou odděleny centrálním salonem s kuchyní o rozloze 10m2. Zde najdete vše potřebné k vaší plavbě - lednici s mrazákem, plynový sporák s troubou. Tvarovaným schodištěm se ze zadní terasy dostanete na horní palubu, kde je druhé stanoviště kormidelníka.

Nejnižší

1634 €

Běžná

2407 €

Nejvyšší

2832 €

 • Velikost lodi (počet kajut) : 3
 • Dostatečné pohodlí pro (počet osob) : 7
 • Vyspí se (max. počet dosp. osob) : 9
 • Počet koupelen: 3x sprcha/3x WC

Nicols Confort 1350 ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ Comfort

Řada Nicols Confort nabízí pohodlné a prostorné kajuty, přičemž každá z kajut má vždy svoji vlastní koupelnu, snadný a bezpečný přístup na přední i zadní terasu, stejně jako na horní palubu. Loď Nicols GC 1350 nabízí maximální komfort, pohodlí i soukromí pro 8-člennou posádku.Interiér lodi je komfortně a účelně zařízen, kajuty na přídi a na zádi jsou odděleny centrálním salonem s kuchyní o rozloze 14m2. Zde najdete vše potřebné k vaší plavbě - lednici s mrazákem, plynový sporák s troubou. Tvarovaným schodištěm se ze zadní terasy dostanete na horní palubu, kde je druhé stanoviště kormidelníka. K dispozici je i verze lodi C1350 B, která má ve výbavě navíc ještě bow thruster pro snažší manipulaci s lodí.

Nejnižší

2290 €

Běžná

3244 €

Nejvyšší

3817 €

 • Velikost lodi (počet kajut) : 4
 • Dostatečné pohodlí pro (počet osob) : 8
 • Vyspí se (max. počet dosp. osob) : 10
 • Počet koupelen: 4x sprcha/4x WC

Nicols Confort 1350 VIP ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ Comfort

Řada Nicols Confort nabízí pohodlné a prostorné kajuty, přičemž každá z kajut má vždy svoji vlastní koupelnu, snadný a bezpečný přístup na přední i zadní terasu, stejně jako na horní palubu. Loď Nicols GC 1350 VIP nabízí oproti jiným lodím kombinaci luxusu a krásy. Vybavení splní všechny Vaše požadavky: prostorné ložnice, TV, radio/CD, kancelář, oddělené koupelny, chladnička s mrazákem, mikrovlnná trouba, klimatizace, ....Interiér lodi je komfortně a účelně zařízen, kajuty na přídi a na zádi jsou odděleny centrálním salonem s kuchyní o rozloze 14m2. Tvarovaným schodištěm se ze zadní terasy dostanete na horní palubu, kde je druhé stanoviště kormidelníka.

Nejnižší

2616 €

Běžná

3854 €

Nejvyšší

4534 €

 • Velikost lodi (počet kajut) : 2
 • Dostatečné pohodlí pro (počet osob) : 4
 • Vyspí se (max. počet dosp. osob) : 6
 • Počet koupelen: 2x sprcha/2x WC

Nicols Confort 900 ⚓ ⚓ ⚓ Standard

Řada Nicols Confort nabízí pohodlné a prostorné kajuty, přičemž každá z kajut má vždy svoji vlastní koupelnu, snadný a bezpečný přístup na přední i zadní terasu, stejně jako na horní palubu. Loď Nicols GC 900 nabízí maximální komfort, pohodlí i soukromí pro 5-člennou posádku.Interiér lodi je komfortně a účelně zařízen, kajuty na přídi a na zádi jsou odděleny centrálním salonem s kuchyní o rozloze 9m2. Zde najdete vše potřebné k vaší plavbě - lednici s mrazákem, plynový sporák s troubou. Tvarovaným schodištěm se ze zadní terasy dostanete na horní palubu určenou pro slunění a odpočinek.

Nejnižší

1240 €

Běžná

1756 €

Nejvyšší

2066 €

 • Velikost lodi (počet kajut) : 2
 • Dostatečné pohodlí pro (počet osob) : 5
 • Vyspí se (max. počet dosp. osob) : 7
 • Počet koupelen: 2x sprcha/2x WC

Nicols Confort 900 DP ⚓ ⚓ ⚓ Standard

Řada Nicols Confort nabízí pohodlné a prostorné kajuty, přičemž každá z kajut má vždy svoji vlastní koupelnu, snadný a bezpečný přístup na přední i zadní terasu, stejně jako na horní palubu. Loď Nicols Confort 900 DP nabízí maximální komfort, pohodlí i soukromí pro 4-člennou posádku.Interiér lodi je komfortně a účelně zařízen, kajuty na přídi a na zádi jsou odděleny centrálním salonem s kuchyní o rozloze 9m2. Zde najdete vše potřebné k vaší plavbě - lednici s mrazákem, plynový sporák s troubou. Tvarovaným schodištěm se ze zadní terasy dostanete na horní palubu určenou jak pro opalování, tak pro řízení samotné lodi.

Nejnižší

1421 €

Běžná

2094 €

Nejvyšší

2464 €

 • Velikost lodi (počet kajut) : 2
 • Dostatečné pohodlí pro (počet osob) : 4
 • Vyspí se (max. počet dosp. osob) : 7
 • Počet koupelen: 2x sprcha/2x WC

Nicols Estivale Duo ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ Comfort

Série ESTIVALE je pokračováním vývojové řady SEDAN a GRAND CONFORT pro 2-4 osoby. Lodě této řady mají velmi kvalitně řešené interiéry. Kuchyňka, kajuty a sociální příslušenství jsou prostorné a komfortní. Z předešlých modelů SEDAN zůstala zachována výhoda zadní terasy, která disponuje sluneční plachtou/stříškou, venkovním posezením, bezpečnostním zábradlím, venkovní sprchou atd. Trup lodi je vybaven dvěma bočními dveřmi pro snadný vstup do lodi a na zádi je praktický přímý vstup do vody (umožňuje rybaření či koupání).V zadní části lodi se nacházejí prostorné dveře, které zajistí pohodlný přístup do vnitřního salonu. Přístup na horní palubu je tradičně po vnějším schodišti. Horní paluba nabízí druhé stanoviště kormidelníka s pohodlným sezením.V přední části lodi se nachází malá terasa vytvarovaná podle trupu lodi. Nicols Estivale DUOje vybavená tak, aby poskytovala maximální komfrot. V obývacím pokoji o rozloze 8m2 nechybí rádio, TV a CD.V kuchyni je lednice s mrazákem o objemu 220l, sporák, trouba s grilem a velké úložné prostory.

Nejnižší

1295 €

Běžná

1908 €

Nejvyšší

2245 €

 • Velikost lodi (počet kajut) : 1
 • Dostatečné pohodlí pro (počet osob) : 2
 • Vyspí se (max. počet dosp. osob) : 4
 • Počet koupelen: 1x sprcha/1x WC

Nicols Estivale Octo ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ Comfort

Série ESTIVALE je pokračováním vývojové řady SEDAN a GRAND CONFORT. Lodě této řady mají velmi kvalitně řešené interiéry. Kuchyňka, kajuty a sociální příslušenství jsou prostorné a komfortní. Z předešlých modelů SEDAN zůstala zachována výhoda zadní terasy, která disponuje sluneční plachtou/stříškou, venkovním posezením, bezpečnostním zábradlím, venkovní sprchou atd. Terasa v přední části lodi zve k odpočinku při aperitivu nebo ke klidnému čtení. Po schodech se pohodlně dostanete na horní palubu, kde je druhé stanoviště kormidelníka. Trup lodi je vybaven dvěma bočními dveřmi pro snadný vstup do lodi a v zádi je praktický přímý vstup do vody (umožňuje rybaření či koupání).Na palubě vás čekámaximální komfort: velká koupelna se sprchou, v obývacím pokoji o rozloze 11 m2 nechybí LCD televize s DVD, CD/MP3, rádio, kuchyně je vybavena prostornou lednicí s mrazákem, sporákem s troubou a grilem, na palubě je minibar. Nově je na lodi instalováno příčné kormidlo pro snadné manévrování.

Nejnižší

2387 €

Běžná

3516 €

Nejvyšší

3978 €

 • Velikost lodi (počet kajut) : 4
 • Dostatečné pohodlí pro (počet osob) : 8
 • Vyspí se (max. počet dosp. osob) : 10
 • Počet koupelen: 2x sprcha/2x WC

Nicols Estivale Octo Fly ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ Exclusive

NOVINKA 2019 OCTO Fly je z řady ESTIVALE největší ve flotile. S délkou 15 metrů patří mezi vlajkovou loď. Přestože je loď dlouhá, je snadné ji řídit díky příďovým tryskám. Tato loď nabízí 4 kabiny a 4 koupelny v nejvyšším standardu. OCTO Fly je plně vybaven velkou lednicí (195L) s mrazákem, varnou deskou a troubou, televizí se satelitní anténou, rádiem / CD / MP3 přehrávačem, 220V. Kuchyňka, kajuty a sociální příslušenství jsou prostorné a velmi komfortní. Z předešlých modelů SEDAN zůstala zachována výhoda zadní terasy, která je vybavena stolem a židlemi a umožňuje přístup na horní palubu. Na palubě vás čeká maximální komfort. Zde se nachází malá jídelna a venkovní kuchyně pod střechou. Najdete zde i druhé stanoviště kormidelníka, lehátka na opalování a venkovní sprchu. NICOLS ESTIVALE OCTO Fly C je navíc vybaven klimatizací a myčkou na nádobí.

Nejnižší

2813 €

Běžná

3985 €

Nejvyšší

4688 €

 • Velikost lodi (počet kajut) : 4
 • Dostatečné pohodlí pro (počet osob) : 8
 • Vyspí se (max. počet dosp. osob) : 10
 • Počet koupelen: 4x sprcha/4x WC

Nicols Estivale Quattro ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ Comfort

Série ESTIVALE je pokračováním vývojové řady SEDAN a GRAND CONFORT. Lodě této řady mají velmi kvalitně řešené interiéry. Kuchyňka, kajuty a sociální příslušenství jsou prostorné a komfortní. Z předešlých modelů SEDAN zůstala zachována výhoda zadní terasy, která disponuje sluneční plachtou/stříškou, venkovním posezením, bezpečnostním zábradlím, venkovní sprchou atd.V zadní části lodi se nacházejí prostorné dveře, které zajistí pohodlný přístup do vnitřního salonu. Loď Estivale Quattro má navíc dvoje boční dveře, se snadným přístupem do lodi z pevniny. Přístup na horní palubu je tradičně po vnějším schodišti. Horní paluba nabízí druhé stanoviště kormidelníka s pohodlným sezením.V přední části lodi se nachází malá terasa vytvarovaná podle trupu lodi a nabízí úchvatný výhled na řeku při samotné plavbě.Loď je vybavená tak, aby poskytovala maximální komfrot. V obývacím pokoji o rozloze 9m2 nechybí rádio, TV a CD.V kuchyni je lednice s mrazákem o objemu 220l, sporák, trouba s grilem a velké úložné prostory. Loď je od roku 2020 k dispozici i v Maďarsku ve variantě Nicols Estivale Quattro B jako zcela nová flotila.

Nejnižší

1673 €

Běžná

2370 €

Nejvyšší

2788 €

 • Velikost lodi (počet kajut) : 2
 • Dostatečné pohodlí pro (počet osob) : 4
 • Vyspí se (max. počet dosp. osob) : 6
 • Počet koupelen: 2x sprcha/2x WC

Nicols Estivale Quattro S ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ Comfort

Série ESTIVALE je pokračováním vývojové řady SEDAN a GRAND CONFORT. Lodě této řady mají velmi kvalitně řešené interiéry. Kuchyňka, kajuty a sociální příslušenství jsou prostorné a komfortní. Z předešlých modelů SEDAN zůstala zachována výhoda zadní terasy, která disponuje sluneční plachtou/stříškou, venkovním posezením, bezpečnostním zábradlím, venkovní sprchou atd.V zadní části lodi se nacházejí prostorné dveře, které zajistí pohodlný přístup do vnitřního salonu. Loď Estivale Quattro má navíc dvoje boční dveře, se snadným přístupem do lodi z pevniny. Přístup na horní palubu je tradičně po vnějším schodišti. Horní paluba nabízí druhé stanoviště kormidelníka s pohodlným sezením.V přední části lodi se nachází malá terasa vytvarovaná podle trupu lodi a nabízí úchvatný výhled na řeku při samotné plavbě.Loď je vybavená tak, aby poskytovala maximální komfrot. V obývacím pokoji o rozloze 9m2 nechybí rádio, TV a CD.V kuchyni je lednice s mrazákem o objemu 220l, sporák, trouba s grilem a velké úložné prostory.

Nejnižší

1862 €

Běžná

2744 €

Nejvyšší

3228 €

 • Velikost lodi (počet kajut) : 2
 • Dostatečné pohodlí pro (počet osob) : 4
 • Vyspí se (max. počet dosp. osob) : 6
 • Počet koupelen: 1x sprcha/1x WC
Zobrazeny výsledky 1-10 (z 25)
 |<  < 1 - 2 - 3  >  >| 

Sledujte nás