Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

10 důvodů, proč jet s námi

Jsme specialistou na pronájem říčních lodí v Evropě, cíleně zaměřeni na dovolené na lodi a nerozptylujeme své síly jinými formami aktivit.

Jsme specialistou na pronájem říčních lodí v Evropě, cíleně zaměřeni na dovolené na lodi a nerozptylujeme své síly jinými formami aktivit.

Existuje mnoho důvodů, proč vyrazit na dovolenou se společností ZINDULKA hausbóty. Tady je výběr 10 nejdůležitějších.

1. Specializace

Jsme specialisty na pronájem říčních lodí v Evropě. Záměrně se soustředíme pouze na dovolené na hausbótech a nerozptylujeme svou energii jinam. To nám zaručuje maximální soustředění, profesionalitu a bohaté zkušenosti.

2. Odbornost

Náš tým je složený z lidí, kteří dovolenou na lodích milují. Pracovně i soukromě vyrážíme poznávat jednotlivé regiony na moře, řeky, jezera nebo plavební kanály. Činíme tak z jediného důvodu, abychom vám mohli přispět doporučeními a praktickými radami, které vyplývají z osobní zkušenosti.

3. Zkušenosti

Za dobu našeho působení jsme pronajali tisíce lodí. Sami testujeme hausbóty našich partnerů, proto v naší nabídce najdete jen prověřené společnosti s odpovídající kvalitou lodí i služeb. Rizika, která by mohla zkazit vaši dovolenou, jsou minimální.

4. Široký výběr destinací

Aktuálně nabízíme 36 destinací v 16 evropských zemích. Každá z oblastí je jiná a některé zahrnují i plavební podoblasti, které se mohou lišit svým charakterem. Proto si nechte doporučit vhodnou trasu s ohledem na složení posádky, zkušenosti kapitána a posádky a preferované aktivity pro volný čas. Jinými slovy doplňkové činnosti, které vás baví a kterým se chcete během vaší dovolené na hausbótu věnovat.

Konzultace týkající se lokalit i výběru lodi pro vaši plavbu provádíme ZDARMA. Rádi s vámi probereme váš výběr a vytvoříme nezávaznou nabídku aktuálně volných lodí ve vybraných destinacích. Napište nám, nebo zanechte telefon, kam se vám můžeme ozvat. Kontaktujte nás!

5. Velký výběr lodí

V naší nabídce najdete bezmála 400 obytných lodí. Každý z provozovatelů nabízí jiné modelové řady, které se dělí do různých tříd komfortu. Díky tomu u nás najde vhodnou loď doslova každá peněženka.

6. Vstřícné služby

Před plavbou vás vybavíme vším potřebným: plavebními mapami, manuály pro kapitány, instruktážemi na DVD, kontaktními informacemi k bázím, tipy k nákupům na místě, doporučeními jiné než vlastní dopravy, obstaráním letenek či trajektů, zajištěním nákupu na loď, transferů na bázi, dalším ubytováním v místě, osobními zkušenostmi a doporučeními na zajímavosti vhodných k návštěvě.

Se stávajícími i novými klienty se vždy rádi potkáváme na nejvýznamnějších lodních i turistických veletrzích a výstavách, takže se máte možnost s námi setkat osobně a využít naše zkušenosti při výběru nejvýhodnější varianty pro vaši dovolenou. Stejně tak jsme klientům k dispozici v naší kanceláři v Business Park Republikánská Plzeň nebo si můžeme domluvit osobní schůzku v Praze. Zakládáme si na dlouhodobých vztazích. Zhruba 70 % z naší klientely jsou stálí zákazníci, kteří s námi již trávili dovolenou dříve. 

7. Stojíme za vámi

Během vaší dovolené máte každý den včetně víkendu k dispozici naši klientskou linku pro konzultace a nahlášení jakýchkoliv nepředvídaných okolností. Pod těmi si můžete představit zdržení na cestě, pozdní příjezd, poškození lodi, ztracené či zapomenuté věci na palubě a podobně. Oproti objednání přímo u provozovatele získáváte partnera, se kterým můžete řešit případné nepříjemnosti či neočekávaně vzniklé skutečnosti, navíc v mateřském jazyce. Díky našim osobním vztahům s partnery umíme případné dohady nebo nejasnosti na jednotlivých bázích úspěšně vyřešit za vás. 

8. Nejlepší podmínky

U nás najdete garantované ceny i slevy jako u provozovatele. To je důvod, proč ceníkové ceny držíme na eurové bázi a případný přepočet uvádíme v korunách, je-li třeba. Převod provádíme až v den fakturace či vaší úhrady. Zamezíme tak navýšení katalogových cen kvůli nutné rezervě na kurzové pohyby. Díky dlouhodobé spolupráci a objemu objednávek pracujeme s nejlepšími možnými rabaty, z čehož profitujete i vy. Navíc u nás můžete využívat klientskou slevu ve výši 5 %, čímž se dostanete na ještě výhodnější ceny pronájmů.

Pokud najdete u konkurence stejnou nabídku (se stejnými podmínkami) za nižší cenu, napište nám a my vám cenu u nás snížíme. Stačí předložit důkaz. Cenová nabídka musí být platná v den rezervace. Pokud bychom vám nedokázali nabídnout výhodnější nabídku než jiná agentura v ČR a SR, získáte od nás automaticky 5% slevu stálého zákazníka na příští pronájem a katalog na novou sezonu ZDARMA. Kontaktujte nás!

9. Kromě hausbótů i další lodě

Jako specialisté na dovolenou na lodi se neomezujeme jen na dovolenou na hausbótu, ale jsme partnerem i pro jachtaře. Zorganizujeme pro vás i exotické dovolené na luxusních katamaránech s posádkou. Rádi pro vás vytvoříme nabídku takové dovolené na míru, a to i s doprovodnými službami jako jsou letenky, nákup na loď, transfery z letiště, služby kapitána, ubytování a podobně.

10. Budeme vás hýčkat

Každý klient je pro nás jedinečný a důležitý. Pro každého je podstatné něco jiného a má jiné preference. U nás všechny požadavky řešíme na vstřícné osobní úrovni. To je důvodem, proč nemalý počet klientů přichází na doporučení a proč specializované cestovní kanceláře objednávají lodě pro zájezdy přes nás. Vyzkoušejte si naše služby i vy. Těšíme se na vás.

Na závěr malé DOPORUČENÍ

Pokud se budete rozhodovat, u jaké společnosti si zajistit dovolenou, zvolte si takovou, která:
  1. Působí na trhu již delší dobu, což je zárukou její dlouhodobé stability a letitých zkušeností s problematikou specializovaných dovolených.
  2. Účastní se fyzicky veletrhů a výstav, což je signálem toho, že se může podívat svým klientům do očí při jakékoliv příležitosti. 
  3. Sídlí na konkrétních a dohledatelných adresách a nejedná se o čistě internetovou firmu.

Potřebujete zjistit více informací? ZAVOLEJTE NÁM na +420 730 848 736. Zodpovíme vám dotazy a zjistíme dostupnost lodí ve vámi zvolených termínech a destinacích. Kontaktovat nás můžete také po e-mailu petra.boskova(zavináč)hausboty.cz, nebo na chatu tohoto webu.

Sledujte nás