Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

10 důvodů, proč plout s námi

Plujte s námi! Nechejte se přesvědčit, proč na plavební dovolenou vyrazit právě s námi.

Plujte s námi! Nechejte se přesvědčit, proč na plavební dovolenou vyrazit právě s námi.

Rozsáhlá nabídka plavebních destinací i lodí

Ano, přiznáváme, méně rozhodní z vás budou mít s výběrem finální oblasti i hausbótu nejspíše menší problém. U nás totiž najdete ten nejširší výběr plavebních destinací, jaký si dovedete představit. K tomu navrch připočítejte přes 5 000 lodí, které k pronájmu nabízíme a výběr se vám ještě o něco rozšíří. Vybírání se ale děsit nemusíme, rádi vám se zvolením perfektní dovolené pomůžeme.

Zkušenosti k nezaplacení

Lodě kapitánům v Česku pronajímáme už 25 let. Za tuto dobu jsme zažili nespočet situací, včetně těch krizových, které nás naučili, jak vše vyřešit nejen s chladnou hlavou, ale především co nejrychleji a tak, abyste o problému skoro nevěděli. Lodě i konkrétní společnosti navíc dlouhodobě testujeme, tudíž vám k pronájmu nabízíme jen takové hausbóty, na které se můžete spolehnout.

Říční mapa zdarmaŘíční mapa zdarma

Ihned po vytvoření rezervace (pro vybrané oblasti) od nás dostanete říční mapu zdarma. Možná se vám to zdá jako maličkost, ale pouze s kvalitní mapou můžete do posledního detailu naplánovat, kudy s hausbótem poplujete a co na cestě navštívíte. V mapě najdete také zaznamenána všechna zdymadla, takže trasu můžete vybrat podle toho, kolika jich během dovolené chcete proplout.

Kondiční plavby na Vltavě

Pro méně zkušené kapitány nebo pro ty, kteří si chtějí ovládání hausbótu osvěžit, na Vltavě pravidelně pořádáme kondiční plavby se zkušeným školitelem. Nejen, že si během nich osvojíte všechny manévry, které během vaší plavby v zahraničí budete potřebovat, navíc si ještě užijete plavbu v okouzlujícím centru našeho hlavního města.

Jsme tu pro vás

Před samotnou dovolenou, ale i během ní jsme vám nepřetržitě k dispozici, abychom vám odpověděli na vaše otázky, popřípadě pomohli vyřešit jakýkoli problém. Na telefonu jsme pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Tato skutečnost dopomáhá k tomu, že náš zákaznický servis patří mezi ty nejlepší, jaký se vám při pronajímání hausbótu může dostat.

Určitě si uložte naše telefonní číslo +420 730 188 100 pro nenadálé situace. Vždy je lepší problémy řešit na místě.

Jazyky zmatené nemáme

Mluvíme anglicky, francouzky, italsky a německyAbychom vám mohli s čímkoli během plavby v zahraničí pomoci, pracují pro nás jen lidé, kteří jsou perfektně jazykově vybavení. Bez problémů se domluvíme anglicky, německy, italsky i francouzsky. Pokud navíc vyrážíte na dovolenou do Holandska, v našem týmu máme specialistu přímo na tuto oblast, který pro vás rád zařídí vše potřebné.

First minute s 15% zálohou

Na hausbót nemusíte vyrazit jen během léta. V Evropě, ale i mimo ni najdete nespočty plavebních oblastí, které jsou vhodné k odpočinku během různých ročních období. Jestli se rozhodnete pro dovolenou mimo hlavní sezónu, při first minute rezervaci u nás složíte pouze 15% zálohu. Zbytek doplatíte později.

Stojíme za vámi

Během vaší dovolené máte každý den včetně víkendu k dispozici naši klientskou linku pro konzultace a nahlášení jakýchkoliv nepředvídaných okolností. Pod těmi si můžete představit zdržení na cestě, pozdní příjezd, poškození lodi, ztracené či zapomenuté věci na palubě a podobně. Oproti objednání přímo u provozovatele získáváte partnera, se kterým můžete řešit případné nepříjemnosti či neočekávaně vzniklé skutečnosti, navíc v mateřském jazyce. Díky našim osobním vztahům s partnery umíme případné dohady nebo nejasnosti na jednotlivých bázích úspěšně vyřešit za vás. 

Kromě hausbótů i další lodě 

Jako specialisté na dovolenou na lodi se neomezujeme jen na dovolenou na hausbótu, ale jsme partnerem i pro jachtaře. V databázi máme tisíce plachetnic i katamaránů nejen v Chorvatsku a Středozemním moře, ale i kdekoli po světe. Zorganizujeme pro vás i exotické dovolené na luxusních katamaránech s posádkou. Rádi pro vás vytvoříme nabídku takové dovolené na míru, a to i s doprovodnými službami jako jsou letenky, nákup na loď, transfery z letiště, služby kapitána a podobně.

Budeme vás hýčkat

Každý klient je pro nás jedinečný a důležitý. Pro každého je podstatné něco jiného a má jiné preference. U nás všechny požadavky řešíme na vstřícné osobní úrovni. To je důvodem, proč nemalý počet klientů přichází na doporučení a proč specializované cestovní kanceláře objednávají lodě pro zájezdy přes nás. Vyzkoušejte si naše služby i vy. Těšíme se na vás.

Potřebujete zjistit více informací? ZAVOLEJTE NÁM na +420 730 188 100. Zodpovíme vám dotazy a zjistíme dostupnost lodí ve vámi zvolených termínech a destinacích. Kontaktovat nás můžete také po e-mailu hana.fialova(zavináč)hausboty.cz, nebo na chatu tohoto webu.

Sledujte nás